Recenzia Animal Cuts – Spaľovač tukov od Universal Nutrition, ktorý sa v zahraničí teší veľkej popularite.

Séria produktov Animal je vytvorená spoločnosťou Universal Nutrition s cieľom priniesť inovatívne podávanie doplnkovej výživy, suplementácie vo forme pakov (balíčkov, vrecúšok).  Spaľovač tukov Animal Cuts je je ideálne pre tých, ktorí nechcú nakupovať niekoľko produktov, je pre nich jednoduchšie otvoriť balíček s niekoľkými tabletami a skonzumovať takýmto spôsobom.

>> Zobraziť overených predajcov tohto produktu<<

A keďže je séria Animal medzi kulturistami veľmi žiadaná a populárna, aj tento produkt so špecifickým -áčkom- je veľmi predávaný! Zakúpite u overených predajcov doplnkov výživy.

Universal Nutrition – Výrobca

Pozrite si celý sortiment značky Universal Nutrition. Kliknite tu.

Tím ľudí zastupujúci spoločnosť Universal, pod ktorú patrí séria suplementov Animal pracuje pod vplyvom dvoch ideí. Kulturistiku berú ako súčasť života, životný štýl. Tento šport podľa nich nie je iba o zdvíhaní želiez rôzneho tvaru a striedaní strojov v posilňovni. Kulturistika môže v pozitívnom zmysle ovplyvňovať náš životný štýl a pomôcť v osobnom rozvoji. Sila vybudovaná v posilňovni nie je len tá, ktorú vidíme v zrkadle. Silový tréning má vplyv aj na našu vnútornú silu.

 

Druhou ideou spoločnosti je myšlienka, že sila komunity vždy zvíťazí nad silou jednotlivca. Zdvíhanie ťažkých činiek môže pôsobiť ako aktivita vhodná pre samotárov. Mnohí majú pocit, že ich to izoluje od vonkajšieho sveta a obmedzuje ich v socializácií. Opak je pravdou. Aj ľudia v Universale veria, že tento šport má ľudí spájať, vytvoriť a posilniť vzťahy medzi nami prostredníctvom vášne a nadšenia pre kulturistiku! Animal Cuts je jeden z popredných produktov spoločnosti Universal Nutrition.
>> Zobraziť overených predajcov tohto produktu<<

 

Základný popis Animal Cuts

Animal Cuts Od Universal Nutrition

Látky podporujúce pálenie tuku, potenie, správnu funkčnosť metabolizmu. Všetko úhľadne zabalené v priehľadných pakoch (vrecúškach) v tradičnej plechovej dóze s gumeným vrchnákom. V každom vrecúšku sa nachádza 9 tabliet nabitých účinnými látkami. Overené profesionálnymi kulturistami.

 

Dávkovanie.

Odporúča sa jeden pak ráno nalačno, ďalší o  4 – 6 hodín po užití prvého (druhý pak užite aspoň 1 hodinu pred jedlom – nekonzumujte ihneď po jedle). Výrobca odporúča užívať produkt takýmto spôsobom po dobu 3 týždňov,

nasledovať by mala týždňová prestávka. Cyklus môžete opakovať kým nebudete vo forme presne podľa vašich predstáv!

 

Cena za jednu dávku

1,11 €.

Príchute

bez príchute

Balenie

V tube nájdete 378 kusov tabliet v 42 vrecúškach. Jedno vrecúško obsahuje 9 tabliet.

Zloženie Animal Cuts

Obsahuje komplex účinných látok, tie sú rozdelené do niekoľkých skupín.

Stimulant Komplex

Má za úlohu nakopnúť k maximálnemu nasadeniu na tréningoch, či už sa jedná o kardio alebo silovú časť vášho plánu.

Kofeín bezvodný je významným stimulantom pôsobiacim proti únave, podporuje myslenie, vyskytuje sa v mnohých potravinách. Stimuluje centrálnu nervovú sústavu. Patrí k alkanoidom.

Kolový orech štartuje metabolizmus, zvýši cirkuláciu krvi v tele, zlepšuje trávenie stravy. Okrem iného posobí  preventívne proti rakovine prostaty a zlepšuje imunitný systém.

Gurana je pôvodom z Amazónie a jej pralesov. V histórii evidujeme veľmi dlhé obdobie (stáročia), v ktorom sa využívala v liečebných procesoch. Je životabudičom, dodáva energiu a chuť k aktivite.

Yerba mate – výťažok z listov rastliny ilex paraguariensis. Má tradíciu v južnej časti Afriky. Listy obsahujú vyše 24 minerálov, 15 aminokyselín a antioxidanty. Používa sa na prípravu čajov. Obsahuje látky ktoré majú povzbudzujúci účinok – kofeín, theobromín a theofylín.

Malinové ketóny sa zúčastňujú metabolických procesov. Sú prírodným enzýmom, podieľajú sa na optimalizácií hladiny glukózy a katabolizmu (rozpadu) mastných kyselín (tukov).

 

 

 

Metabolic Komplex

Rozbehne metabolizmus na plné obrátky.

Extrakt zo zeleného čaju – dodá energiu, posilní myslenie. Pomáha zvýšiť využívanie tukov na krytie energetického výdaja. Má silné antioxidačné účinky. Znižuje apetít a cholesterol.

Oolong čaj (extrakt) – pôvodom z Číny, znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb a spomaľuje starnutie v prípade dlhodobého užívania. Posilňuje tráviaci, imunitný, ale aj obehový systém, srdcovú činnosť. Má povzbudzujúci účinok.

Výťažok z kávových bôbov – pozitívne ovplyvňujú sacharidový metabolizmus, táto látka taktiež vplýva na krvný obeh. S obsahom antioxidantov.

Výťažok z bieleho čaju – bohatý na antioxidanty, znižuje krvný tlak a je prevenciou voči rakovine. Antibakteriálne účinky, pozitívny vplyv na činnosť metabolizmu, redukcia tukových buniek – aj to patrí k pozitívam tejto prírodnej látky.
>> Zobraziť overených predajcov tohto produktu<<

Thyroid Komplex

Stimuluje štítnu žľazu a vylučovanie hormónov podporujúcich pálenie tuku.

Tyrozín – aminokyselina prispievajúca k rýchlejšiemu páleniu tukov a úbytku hmotnosti. Je potrebná pre tvorenie hormónu adrenalín (potrebný pre adekvátny výkon, nasadenie). Taktiež ho telo využíva v prípade tvorby T4 a T3 hormónov štítnej žlazy (tyroxín, trijódytronín). Práve optimálna funkčnosť tejto žľazy s vnútorným vylučovaním je predpokladom pre optimálny bazálny metabolizmus, tým napomáha v procese chudnutia.

Extrakt z olivových listov – antioxidant, posilňuje organizmus v časoch zvýšeného vypätia (stresu), pôsobí detoxikačne.

Extrakt z listov šalvie lekárskej – v procese liečby a prevencie sa využíva už od staroveku, pôsobí protizápalovo, zvyšuje imunitu organizmu, vplyv voči náročným aktivitám.

 

Water shedding Komplex

Slúži na odstránenie zbytočnej vody z podkožia.

Koreň púpavy – už od nepamäti sa rastlina využíva v medicíne, pozitívne vplýva na funkčnosť trávenia (probiotický účinok), je antioxidantom, je zdraviu prospešná aj v iných aspektoch – vylučovanie, trávenie (funkčnosť pečene, žalúdka).

Uva ursi list (extrakt) – obsahuje fytochemikálie s možným antioxidačným a antimikrobiálnym účinkom. Znižuje riziko infekcií, je tradičným liečivom v prípade infekcie močového mechúra a vylučovacieho ústrojenstva. Obsahuje látky zvané taníny, ktoré disponujú schopnosťou redukovať zápaly.

Koreň hortenzie (extrakt) – obsahuje zložky podporujúce autoimunitnú funkciu, zdravie prostaty, optimálnu glykémiu. V ľudovej medicíne sa užíval v prípade liečby infekcií močových ciest a obličiek.

Buchu listy (extrakt) – využíva sa v prípade liečby alebo podpory vylučovania, optimálneho zadržiavania tekutín v tele.

Borievka (extrakt) – pozitívne vplýva na zdravie močových ciest, má močopudné účinky – odstráni nadbytočnú vodu z podkožia. Má detoxikačné účinky, zmierňuje menštruáciu a jej negatíva. Upokojuje náš nervový systém, blahodarne vplýva na kvalitu nášho spánku.

Zelerové semienka – majú mnoho pozitív, medzi najvýznamnejšie patrí diuretický účinok (odvodnenie), protizápalový účinok, zníženie kyseliny močovej, podporí vašu koncentráciu a zníži nervozitu.

 

Nootropic Komplex

Obsahuje látky, ktoré podnietia k správnemu fungovaniu kognitívnych funkcií, optimálnej, dostatočnej motivácie.

DMAE (dimethylaminoethanol) – látka zvyšujúca koncentráciu, sústredenosť a pamäť. V malom množstve sa nachádza aj v našom mozgu. Zlepšuje náladu, bdelosť a znižuje ospalosť.

Bakopa drobnolistá – využíva sa v liečbe epylepsie, astmy. Zlepšuje mentálne zdravie, náladu, podporuje schopnosť zrelaxovať, regeneruje bunky mozgu, je prevenciou voči Alzheimerovej a Parkinsonovej chorobe. Je často využívaná v ajurvéde – najstaršom a najkomplexnejšom liečebnom systéme.

Beta Fenyletylamín – jedná sa o biogénny amín, využíva sa v kúrach zameraných na redukciu hmotnosti. Je spracovaný našim organizmom tak, že z neho vznikne enzým monoaminooxidáza. Ten ovplyvňuje náš duševný stav, psychické zdravie.

Cortisol Inhibiting Komplex

Súčast Animal Cuts, ktorá znižuje hladiny nebezpečného katabolického hormónu s názvom kortizol.

Ashwangandha (extrakt) – redukuje koncentráciu kortizolu v tele, znižuje negatíva stresom spôsobenej zníženej imunity.

Rozchodnica ružová (koreň) – odstráni únavu, reguluje hormonálnu činnosť, vyživuje štítne žľazy. Podporuje tvorbu hormónu šťastia – serotonínu. Zlepšuje náladu a dodá telu silu.

Serin Aid – látka s ochrannou známkou. Podporuje kognitívne funkcie. Zvyšuje mentálnu výkonnosť, náladu, znižuje negatíva duševného / mentálneho stresu.

Magnólia (extrakt z kôry) – znižuje hladinu stresových hormónov, potlačuje produkciu kortizolu.

 

CCK Boosting Komplex

Potláča apetít – zvýšenú chuť do jedla, ktorá sa môže v tvrdej diéte vyskytnúť častejšie, než si myslíte.

Cardia salicifolia – strom nachádzajúci sa najmä v Brazílii, dorastá do výšky 12 metrov. V tamojších podmienkach sa z neho získava extrakt, ktorý sa využíva ako stimulant. Má termogénny účinok, je preto využívaný v procese znižovania hmotnosti (aj ako náhrada efedrínu). Nachádza sa v bylinných čajoch podporujúcich chudnutie, znižuje celulitídu, má diuretický účinok, tlmí činnosť rakovinových buniek.

Jablčný pektín – blahodarne vplýva na črevnú flóru, peristalitckým pohybom čriev, reguluje funkcie trávenia, dodáva pocit vitality a sviežosti.

Jojoba (semená) – okrem priaznivého vplyvu na trávenie sa využíva aj v kozmetickom priemysle.

Zastúpenie nutričných hodnôt v jednej dávke.

LátkaMnožstvo v jednej dávke (1 sáčok)
Stimulant komplex750 mg
Metabolic komplex750 mg
Thyroid komplex350 mg
Water Shedding komplex800 mg

Nootropic komplex
500 mg
CCK Boosting komplex300 mg

Bioavailability komplex
500 mg

Bioavalibility Komplex

Tento komplex obsiahnutý v spaľovači tukov Anmal Cuts zvyšuje biologickú dostupnosť makroživín.
>> Zobraziť overených predajcov tohto produktu<<

Extrakt z koreňa zázvoru – zvyšuje prodkuciu slín, žalúdočných štiav. Zrýchli metabolizmus a podporuje proces redukcie hmotnosti. Silný protizápalový účinok, zníženie bolesti hlavy, ochrana cievneho systému = pozitíva tejto látky.

Extrakt z papriky – významný obsah vitamínov (A, C, E) a karotenoidov pôsobí antioxidačne. Zrýchľuje metabolizmus tým, že obsahuje látky podporujúce termogenézu. Podporujú produkciu tepla a spotrebu kyslíka.

Extrakt z grapefruitu – podporuje premenu látok (metabolzimus). Pomáha s viazaním toxických látok a ich odstraňovaním z tela.

Quercetín – bioflavanoid (rastlinný pôvod), antioxidant, podporuje udržanie ideálnej hladiny histamínu a imunity.

Naringín – citrusový flavonoid, nachádza sa najmä v šťave z grepov, má horkastú chuť. Zvyšuje elasticitu ciev, priepustnosť ciev, spaľovanie tukov.

Bioperín – zvyšuje biologickú dostupnosť nutričných zložiek stravy / suplementov. Podporuje optimálne spracovanie jednotlivých zložiek.

Zloženie Animal Cuts

9 Tabliet sa môže pre niekoho tažšie konzumovať ale to je pri týchto typoch doplnkov nepríjemnosť, ktorá sa oplatí podstúpiť .

TIP
Prečítajte si tiež recenziu najpopulárnejšieho produktu od výrobcu Universal Nutrition u nás – Kĺbovú výživu Animal Flex .

 

 

 

Užívateľská recenzia Animal Cuts (Naše skúsenosti)

Rada Animal od Universalu môže pôsobiť istým spôsobom mätúco. Táto línia produktov nemá problém s tým zabaliť veľké množstvo ingrediencií, zložiek do niekoľkých tabliet a vytvoriť tak komplexný produkt, často obsahujúci menej známe zložky uvedené v nutričných hodnotách.

spaľovač tukov

V prípade začiatočníkov to môže odradiť, avšak ak sa bližšie pozrieme na zloženie a význam jednotlivých látok, zistíme že ich vzájomná kombinácia zvyšuje účinok vo význame, ktorý od produktu očakávame. Zložitosť je teda len prejavom istej komplexnosti, inteligencie a prezieravosti výrobcu.

Aké sú ohlasy na produkt Animal Cuts? Zohľadňujeme poznatky z diskusií s kulturistami, osobnými trénermi, zbierame skúsenosti, poznatky aj zo zahraničných periodík.

V prípade redukčnej diéty spojenej s primeraným kalorickým deficitom, taktiež silovým a kardio tréningom, evidujeme pokles telesného tuku v rozmedzí 3-4 kg za cyklus. Berieme do úvahy tri týždne, ktoré výrobca odporúča. Táto prvá kúra zvyčajne zabrala najlepšie, po týždňovej pauze je možné užívať produkt v ďalšom cykle (opäť tri týždne), odhadovaný úbytok tuku je 2-3 kg.

V našich úvahách je figurantom (cvičencom) 85 kg mladý muž, s 18-20 % telesného tuku. Ženy môžu rátať s podobnými výsledkami, tento produkt je vhodný aj pre ne, aj keď zo strany krajšieho pohlavia sme sa stretli s poznatkom, že môže pôsobiť dráždivo na žalúdok. Jedná sa o naozaj silný produkt.

Stretli sme sa aj s užívaním produktu len počas tréningových dní (3-5x v týždni). Údajne to stačilo, cvičenec cítil rozdiel v trénovaní / fungovaní s týmto produktom a bez neho.

Zhrnutie Recenzie Animal Cuts

Aj v bežných, kvalitných a overených e-shopoch vieme nakúpiť kvalitný a silný spaľovač! Animal Cuts je toho dôkazom. Mierne vyššia cena je podmienená kvalitným zložením. Ak sa rozhodnete produkt zakúpiť, aj tá by mohla pôsobiť motivačne, v zmysle dodržiavania pravidiel diét, ktoré všetci poznáme (minimálne prehrešky v strave, pravidelnosť v tréningu, jedlách i kardio aktivite, 7-8 hodín spánku). Dodržiavajte tieto pravidlá, ešte viac umocníte silu tohto výborného produktu!

Plusy :
  • Zníži apetít.
  • Znižuje vodu v podkoží.
  • Podporí výkonnosť, energiu.
  • Odstráni únavu.
  • Hormonálna podpora.
  • Naozaj funguje!
Mínusy a Vedľajšie účinky :
  • Žalúdočný diskomfort (veľmi ojedinelé prípady).
  • Môžu sa vyskytnúť občasné návaly horúčavy.
  • 9 Tabliet môže byť pre niekoho výzvou.

 

Máte skúsenosti so spaľovačom tukov Anmal Cuts? Podeľte sa o vaše skúsenosti v mini recenzií a ovplyvnite celkové hodnotenie produktu !
>> Zobraziť overených predajcov tohto produktu<<

 

 

9.5 Total Score
Výborný produkt !

Animal Cuts je podľa našej recenzie odporúčaný spaľovač tukov. Máte s týmto produktom skúsenosť? Ovplyvnite recenziu vašimi skúsenosťami !

Zloženie
9.5
Efektivita
9.5
Pridať vlastnú recenziu

0

Študent FTVŠ UK Bratislava, odbor Trénerstvo - fitness, kulturistika a silový trojboj. Certifikovaný tréner. Majster sveta v silovom trojboji. Venuje sa silovému tréningu, práci na estetickej postave. Trénerskej praxi sa venuje v Bratislave.

Tešíme sa na váš názor

Zanechať názor

Tvoje celkové hodnotenie

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Výpredaj doplnkov 70%!

FitGo
Register New Account
Staň sa plnohodnotným členom FitGo komunity, nastav si profilový obrázok a rezervuj si svoje unikátne meno
Reset Password