Animal Test – Recenzia produktu pre zvýšenie testosterónu od Universal Nutrition

Séria produktov Animal je vytvorená spoločnosťou Universal Nutrition s cieľom priniesť inovatívne podávanie doplnkovej výživy, suplementácie vo forme pakov (balíčkov, vrecúšok). Toto riešenie je ideálne pre tých, ktorí nechcú nakupovať niekoľko produktov, je pre nich jednoduchšie otvoriť balíček s niekoľkými tabletami a skonzumovať ich takýmto spôsobom. A keďže je séria Animal medzi kulturistami veľmi žiadaná a populárna, aj tento produkt so špecifickým -áčkom- je veľmi žiadaný!

Geniálny spôsob podávania suplementácie športovcom! Produkty zo série Animal! Ľahko skladná dóza sa vojde aj do menšej tréningovej tašky. V nej sú pedantne zabalené vrecúška s tabletami a kapsulami obsahujúcimi to najlepšie pre podporu vašich cieľov!

Animal Test

VÝROBCA – UNIVERSAL NUTRITION

Predstavitelia zastupujúci spoločnosť Universal (od manažmentu až po pracovníkov v továrňach), pod ktorú patrí séria suplementov Animal pracuje pod vplyvom dvoch ideí. Kulturistiku berú ako súčasť života, životný štýl. Tento šport podľa nich nie je iba o zdvíhaní želiez rôzneho tvaru a striedaní strojov v posilňovni. Kulturistika môže v pozitívnom zmysle ovplyvňovať náš životný štýl a pomôcť v osobnom rozvoji. Sila vybudovaná v posilňovni nie je len tá, ktorú vidíme v zrkadle. Silový tréning má vplyv aj na našu vnútornú silu.

 

Druhou ideou spoločnosti je myšlienka, že sila komunity vždy zvíťazí nad silou jednotlivca. Zdvíhanie ťažkých činiek môže pôsobiť ako aktivita vhodná pre samotárov. Mnohí majú pocit, že ich to izoluje od vonkajšieho sveta a obmedzuje ich v socializácií. Opak je pravdou. Aj ľudia v Universale veria, že tento šport má ľudí spájať, vytvoriť a posilniť vzťahy medzi nami prostredníctvom vášne a nadšenia pre kulturistiku!

Užívateľská recenzia Animal Test

Skvelý produkt. Spolu s Animal Flex a Animal Cuts patrí k najpredávanejším a často využívaným produktom aj v prípade súťažných kulturistov. Tí oceňujú profesionálne zloženie, možnosť zobrať si so sebou zopár balíčkov (pakov) z každého produktu v prípade cestovania. O funkčnosti produktov Animal (Flex a Cuts) sme už u nás písali. Odporúčam prečítať prvú a druhú recenziu .

Významné zvýšenie energie a libida (poznávacie znaky vyššej hladiny testosterónu) sú badateľné v priemere po týždni užívania. Odzrkadlí sa to nie len na vašej výkonnosti – v posteli- a na tréningoch, ale aj na mentálnej pohode, lepšej nálade.

V prípade užívania produktu v minulosti sa mohol objaviť zvýšený krvný tlak u citlivých jedincov, a to vďaka niektorým špecifickým zložkám (yohimbine). Ten však v momentálnej, novej verzii produktu nenájdeme, takže toto negatívum škrtáme.

Často počúvam otázku, či sú tie tablety ťažko konzumovateľné a ako chutia. Mne sa konzumujú vcelku ľahko, neevidujem žiadnu chuť alebo pachuť po ich užívaní. Tento konkrétny produkt osobne naozaj neodporúčam užívať ráno pred jedlom, mohlo by vám byť ťažko po takom množstve tabliet. Aj samotný výrobca odporúča konzumáciu po jedle.

O cene tohto produktu sa veľa špekuluje. Po dôkladnom preštudovaní zloženia môžeme konštatovať, že tieto látky sú tak málo zastúpené v produktoch iných výrobcov, že produkt jednoducho nemôže stáť tridsať eur.

9.3 Výsledné hodnotenie
Zhrnutie Recenzie Animal Test

Ak ste skúšali klasické produkty na zvýšenie testosterónu (napríklad tribulus), nemáte už sladkých dvadsať a chcete naozaj zvýšiť svoju hladinu testosterónu, produkt môžeme odporučiť. Špecifická, rozumne nakombinovaná zmes bylinných látok má za úlohu prirodzene zvýšiť produkciu tohto anabolického hormónu. Niekdajšie obavy zo zvýšeného krvného tlaku v prípade užívania tohto produktu môžeme ignorovať, nové zloženie produktu je bez látok s takýmto možným účinkom.

Zloženie
9.5
Efektivita
9.5
Cena / kvalita
9
+ Plusy :
  • Nakopne prirodzenú tvorbu testosterónu
  • Skutočne výnimočné, funkčné zloženie
  • Lepšie napumpovanie
  • Zvýšený apetít
  • Vytvorí -alfa samec- auru (energia, libido)
- Mínusy :
  • Cena
Pridajte vašu recenziu

Animal Test – Základný popis produktu

 

Animal Test je prírodný testosterónový booster (zvyšovač testosterónu). Animal Test je bezpečný, legálny produkt. Je postavený na prírodných rastlinných látkach, akými sú byliny či extrakty z plodov.

Ak po zakúpení tohto produktu otvoríte dózu a vysypete jej obsah zistíte, že obsahuje 21 balíčkov (v Animal slangu -pakov-). V každom z nich nájdeme zhodne 7 tabliet.

 

Čo obsahuje?

Všetky látky, ktoré sú v zložení produktu, majú v prípade užívania niekoľko úloh. Tou najdôležitejšou, ktorá rozhýbe pomyselnými vagónmi je nakopnutie produkcie vlastného testosterónu. Tento anabolický hormón je priamo zodpovedný za to, či bude vaše snaženie o nové svaly prilepené na kostru úspešné. Na tejto bojovej výprave je testosterón vašim najdôležitejším spojencom. Áno, dôležitá je aj strava a spánok, tréning nevynímajúc, no testostosterón a úroveň jeho hladiny je dôležitá súčasť mozaiky.

 

Pre koho je produkt vhodný?

Produkt prináša benefity naozaj všetkým, no najviac z neho vyťažia muži v strednom veku. Dôvod je prostý, práve oni môžu trpieť nedostatkom testosterónu, a z neho vyplývajúceho deficitu energie pre prácu či tréning, sexuálnej žiadostivosti, zníženého libida. Zvýšená hladina testosterónu pomáha páliť tuk, čo muži isto ocenia.

Vo väčšine prípadov je produkt naozaj zbytočný, ak ste teenager, prípadne mladý muž do 25 roku života. Vtedy by mala byť vaša hladina testosterónu naozaj vysoko. Ak ale pociťujete nezáujem o tréning, ste bez energie, máte problémy aj po sexuálnej stránke vášho života, je vhodné podstúpiť vyšetrenie. Endokrinológ vám otestuje vašu hladinu testosterónu. V prípade, že bude nízka, môže ju aj tento produkt, Animal Test, zvýšiť. Prípady, kedy je testosterón znížený aj v mladom veku pribúdajú. Môže za to zlý životný štýl, deficit pohybu, silového tréningu, absencia tukov v strave (prevaha sacharidov v stravovaní) a ďalšie aspekty.

 

Aké zaujímavé látky nájdeme v zložení?

Paradoxne, začneme tým, čo produkt neobsahuje. Zaujímavosťou je, že tu nenájdeme obvyklé, zaužívané látky, ktoré poznáme z iných testosterónových boosterov (napríklad tribulus). No aj tak sa produkt teší veľmi veľkej priazni. Prečo? Lebo funguje!

Z látok, ktoré nás zaujali – napríklad extrakt z koreňa rastliny Cissus quadrangularis – jeho účinkom je okrem iného blokovať nežiaduci kortizol, ktorý môže limitovať produkciu vášho vlastného testosterónu. Využíva sa v tradičnej ajurvéde – v najstaršom systéme určenom na liečbu rôznych neduhov.

Taktiež stojí za zmienku aj bioperín zlepšujúci absorpciu živín zo stravy a iných doplnkov výživy. Dochádza k efektívnejšiemu využitiu vašich jedál. Čo to znamená v praxi? Napríklad to, že získate viac energie z vami skonzumovaných sacharidov.

Zloženie Animal Test – detailné zhodnotenie.

Animal Test Balenie

Universal ostáva aj pri tomto produkte verný svojím “balíčkom tabliet”

Nasledujúce hodnoty platia pre jeden (1) pak!

Pro-Androgen Complex = pro-androgénny komplex(2500 mg)

Komplex nasledujúcich látok má za úlohu podporiť, stimulovať prirodzené zvýšenie mužských anabolických hormónov, androgénov.

Urtica Dioica = žihľava dvojdomá (3,4-Divanillyl Tetrahydrofuran) – výťažok z koreňa.

Látka pomáha v cirkulácií voľného testosterónu krvným obehom. Prečisťuje krv.

Cissus Quadrangularis Extract (Ketosterone) – výťažok z koreňa.

Rastlina obsahuje významné množstvá antioxidantov a fytosterolov. Z fytosterolov je najzaujímavejší ketosterón obsiahnutý v tomto produkte. Má významný antikatabolický účinok, taktiež podporuje spaľovanie tukov. Blokuje kortizol, ten by mohol brániť vášmu testosterónu v tom, aby bol semenníkmi produkovaný vo významnejšej miere.

Polygonum Cuspidatum = (Trans -3,5,4′-Trihydrozystilbebe (Trans Resveratrol) – výťažok z koreňa.

Využíva sa po celé stáročia v tradičnej japonskej a čínskej medicíne. Podporuje zdravie trávenia a obehového systému. Niektoré zdroje uvádzajú znížene riziko rakoviny v prípade užívania produktov s obsahom tejto látky.

Agaricus Bisporus (polysacharidy z húb).

Výťažok z bielych húb (šampiňónov) podporujú zdravie pečene a funkčnosť imunitného systému.

3´,5,7-Trihydroxy-4´-Methoxyflavone (hesperetin).

Hesperetin patrí k flavonoidom. Tie chránia bunky pred možným poškodením toxicitou a prispievajú k obnove prirodzeného stavu buniek.

Hypertrophic Response Complex = komplex hypertrofickej odpovede (1500 mg)

Látky podporujúce adekvátnu odpoveď na stimuly vyvolané rôznymi vplyvmi s cieľom hypertrofovať svaly.

Arachidonic Acid = kyselina arachidónová.

Omega-6 mastná kyselina. Vyvoláva zápal podobný tomu, ktorý vzniká v tele v prípade cvičenia. Môže byť podnetom pre zvýšenie výkonnosti a zlepšenie telesnej kompozície.

Grapefruit (6´, 7, -Dihydroxybergamottin) – výťažok zo semien.

Pozitívne vplýva na hladiny cholesterolu. Ničia vírusy a plesne. Sú silným antioxidantom, ochraňujú srdce  cievy.

Bioperín

Preukázateľne zvyšuje vstrebateľnosť makronutrientov (sacharidy, tuky, bielkoviny). Umožní telu vytiahnuť viac z vašej stravy, čo uľahčí cestu k fitnes cieľom.

 

K ďalším zložkám v produkte patria:

 

Želatínové siričitany, kyselina palmitová, kyselina stearová, kyselina linolová, g-kyselina linolová, dihomp-g-kyselina linolová, kyselina myristová, kyselina arachidonová, kyselina behenovej, kyselina lignocerová, glycerol, magnéziumstearát, voda, farbivo (karamel), rohovník, oxid titaničitý, iné farbivá.

 

Výrobca deklaruje, že produkt je bez obsahov alergénov.

 

Príchute

  • bez príchute

Balenie

 

  • V tube nájdete 147 kusov tabliet v 21 vrecúškach (pakoch).

 

Dávkovanie Animal Test.

Odporúča sa jeden pak za deň spolu s jedlom. Zapite ho adekvátnym množstvom vody. Počas tréningových dní je najvhodnejšie užiť pak po predtréningovom jedle. Ak chcete pribrať čisté a kvalitné svaly, je veľmi dôležité dodržiavať pitný režim. Výrobca tiež zdôrazňuje dôležitosť kvalitnej stravy, proteínov a kalórií.

Najlepšie výsledky sa s týmto produktom dosahujú vtedy, ak užívate dve balenia po sebe (42 dávok, jedna dávka za deň). Následne je optimálne dať si od produktu pauzu po dobu štyroch týždňov. Producent výrobku odporúča počas doby, keď neužívate Animal Test, užívať Animal M-Stak. Ten má za úlohu udržať čo najviac vami vybudovanej svalovej hmoty.

Cena za jednu dávku (jeden pak)

 

  • 3,19 €.

 

 

 

Náhrada Steroidov

 

 

Študent FTVŠ UK Bratislava, odbor Trénerstvo - fitness, kulturistika a silový trojboj. Certifikovaný tréner. Majster sveta v silovom trojboji. Venuje sa silovému tréningu, práci na estetickej postave. Trénerskej praxi sa venuje v Bratislave.

Tešíme sa na váš názor !

Zanechajte komentár alebo skúsenosť

Výsledné hodnotenie produktu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Doplnky vo výpredaji

FitGo
Registrácia nového účtu
Staň sa plnohodnotným členom FitGo komunity, nastav si profilový obrázok a rezervuj si svoje unikátne meno
Reset Password