Vozový park kulturistov – na čom sa vozia hviezdy bodybuildingu? Časť 1.

Ak aspoň trochu sledujete instagram / facebook hviezd svetového bodybuildingu, určite vám neuniklo, že väčšina z nich si naozaj užíva život v luxuse. Samozrejme, nič nespadlo z neba len tak a postavu superhrdinu za vás nikto nevybuduje, takže odložme závisť. Ak sa ale podarí preraziť vo fitness priemysle… Nie je to iba o sponzoringu vo forme niekoľkých škatúľ s proteínmi či BCAA, zvučné mená hardcore bodybuildingu si nechávajú za pôsobenie v kampani rôznych značiek riadne zaplatiť!

Projekty rôzneho druhu, online spolupráca, honorár za pózovanie na podujatiach, trénovanie prominentných klientov, to všetko vie na bankové konto pridať naozaj tučné sumy.

S veľkým balíkom peňazí prichádza život, po akom väčšina z nás vždy túžila. Americký sen sa stal skutočnosťou v mnohých prípadoch, pre väčšinu je vzorom veľký Arnold, ktorý dosiahol snáď všetko po čom môže muž snívať.

Luxusný život je spojený aj s luxusom na 4 kolesách (alebo dvoch). V garážach veľkých chlapcov sa skrývajú zaujímavé hračky! Priblížme si, na čom radi jazdia chlapíci s výraznou muskulatúrou.

V každej časti tohto seriálu si priblížime štyri hviezdy sveta bodybuildingu.

 

Phil Heath

Phil Heat Začneme najjagavejšou hviezdou IFBB Pro scény! Tento tridsaťosem ročný kulturista z USA si na luxus naozaj potrpí. V jeho dome nájdete sedem sošiek za víťazstvo najprestížnejšieho podujatia moderného bodybuildingu, Mr. Olympia! A v garážach alebo pred domom luxusné tátoše amerických aj európskych značiek.

 

 

 

 

 

 

Je fajn vyvetrať si hlavu v zelenom Lamborghini… Pred jedným z víťazstiev na Mr. Olympia.

Mercedes a americká klasika nemôžu pred domiskom chýbať!

 

 

 

Branch Warren

Branch WalletVíťaz Arnold Classic z rokov 2011 a 2012. Obyvateľ Texasu žije mimo rušného mesta, venuje sa farmárčeniu, no na tréningy do legendárneho Metroflex Gymu v Arlingtone (pripravovali sa v ňom aj Ronnie Coleman, Johnnie Jackson) jazdí naozaj štýlovo.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medveď v AMG, úžasný výkon a zvuk motora, ozajstné auto pre chlapa!

Dennis Wolf

 

 Dennis Wolf Jeho vzorom je Arnold, možno aj preto sa pred rokmi rozhodol skúsiť preraziť na americkej pôde. Ako to dopadlo? Úspešne! V týchto dňoch mu robia spoločnosť biele medvede. Úžasný Dodge rovnakej farby slúžil ako dopravný prostriedok v roku 2013 a nevedno, či ním jazdí aj v poslednom čase…

 

 

 

 

 

 

 

SUV či sedan? Nemecký vlk má vo svojej garáži miesto pre obe autá!

 

 

 

 

Ahmad Ashkanani

Kuwait. Štát ležiaci na Arabskom polostrove. Vďaka ropnému priemyslu sa tu napriek suchému podnebiu a minimálnym zrážkam krajine darí. Podporovateľ bodybuildingu Bader Boodai tu založil Oxygen Gym s cieľom dokázať svetu, že jeho tím bodybuilderov je najlepší na svete!

V roku 2016 sa tamojšiemu kulturistovi Ahmadovi Ashkananimu podarilo prekvapiť druhým miestom na Mr. Olympia, v ľahšej váhovej kategórií do 212 libier. So svojim trénerom Ahmadom Askarom pracujú na zviditeľnení krajiny a chcú získať tie najlepšie umiestnenia.

 

 

 

V tejto krajine zrejme s nedostatkom pohonných hmôt nebojujú… Na tréning v aute s býkom v znaku? Jasné, veď tréningová taška sa tam isto zmestí (a ak je väčšia tak na sedadlo spolujazdca).

 

 

 

Foto: Youtube.com

0

Študent FTVŠ UK Bratislava, odbor Trénerstvo - fitness, kulturistika a silový trojboj. Certifikovaný tréner. Majster sveta v silovom trojboji. Venuje sa silovému tréningu, práci na estetickej postave. Trénerskej praxi sa venuje v Bratislave.

Tešíme sa na váš názor

Zanechať názor

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Výpredaj doplnkov 70%!

FitGo
Register New Account
Staň sa plnohodnotným členom FitGo komunity, nastav si profilový obrázok a rezervuj si svoje unikátne meno
Reset Password