Niekoľko naozaj osvedčených rád ako byť vo fitku za idiota a naštvať ľudí okolo seba

Trošku odľahčenia nezaškodí . Pripravili sme si pre teba zoznam vecí, ktorými ostatných cvičencov zaručene nase*ieš .  Samozrejme berte to ako odľahčujúci článok pre pobavenie sa nie ako rokmi podloženú štúdiu.

Zapni si opasok na cvičenie už v šatni a nos ho celý tréning

Bezpečnosť nadovšetko! Ideálne si kúp ešte ten hrubší trojbojársky a daj si ho na seba už doma. Alebo rovno dva, však čo keď. NIE nepotrebuješ mať opasok celý čas. NIE nespáliš tak viac kalórii, ani ti neubudne viac tuku z tej pneumatiky čo nazývaš bruchom.. Pokiaľ sa bojíš, že si niečo natiahneš, začni cvičiť stred tela. Jedinou výnimkou používania opasku sú ťažké série – vtedy si ho kľudne daj.

Po každej sérii hádž na zem jednoručky(ideálne tie najmenšie) a používaj pri tom hlášky ako „Light weight baby“

Cítiš sa ako frajer, keď jebneš o zem jednoručkami ako Coleman? Je to dobrý pocit však? OU, len jediný problém je, že tvoje jednoručky vážia dokopy menej ako somálske dieťa. Ešte stále sa cítiš ako frajer keď hodíš o zem tie 20ky?

Daj si tielko a neupratuj po sebe

Však komu by vadilo, že lavička na bench po tvojom použití vyzerá ako keby ju oslintal bernardín. Je v poriadku sa potiť, no nie je v poriadku správať sa jak k*kot. Pokiaľ raz budeš mať vlastnú posilku, kľudne si tam o náradie utieraj riť, no pokiaľ cvičíš medzi ľudmi, nauč sa upratať si po sebe a používať uterák.

Neustále pózuj pred zrkadlom a foť sa

Je čas na #SELFIEEEEE. Pridaj ešte pár hashtagov, potiahni to cez nejaký filter a môžeš to drbnúť na net. Počuj kvietok, došiel si cvičiť alebo sa obdivovať? To sa máš tak rád, že nevydržíš ani minútu bez pohľadu na svoje telo?

Tlač ľuďom do hlavy p#čoviny, čo si sa dočítal v niektorom z kulturistických časopisov

Je skvelé, že vieš niečo nové. To ti nik neberie. No neotravuj tým ľudí, ktorí o to nemajú záujem. Čo si ty jehovista aby ľuďom tlačil do hlavy svoje pravdy?

Navoňavkuj sa jak páááán

Nič nie je lepšie ako navoňavkovaný makač, ktorého cítiť v polke posilky. Ideálne ak tú voňavku kúpil na stanici od cigánky za 5 korún, lebo tvrdila, že to je originál Versace.

Cvič biceps v stojane na drepy

Milí beach muscle boys. Volá sa to stojan na drepy, ak by to bolo na bíceps, volalo by sa to „zvyšok posilky“. Stojan na drepy je posvätné miesto v každej posilňovni. Prečo? Cvičia tu ľudia, ktorí majú „gule“ a neboja sa tréningu nôh a bolesti. Ako precvičíš biceps aj mimo stojan sa dočítaš v osobitnom článku.

Používaj toľko kriedy, že budeš vyzerať ako na afterparty v Kolumbii

Tiež používam magnézium, aby sa mi nešmýkali činky. Ak však na jedno použitie zoderieš polku kocky, zaserieš všetko okolo ako by sme boli na kolumbijskej afterpárty, nečakaj, že za tebou prídu ľudia a potľapkajú ťa po ramene aký si skvelý.

Rozprávaj každému svoj srdcervúci životný príbeh

Verím, že to máš ťažké, všetci máme svoje problémy. Posilka je však rozhodne to miesto, kde ich nechceš rozoberať – a najmú nie s niekým, koho vidíš možno prvý a posledný krát.

Neodkladaj po sebe váhy a ani jednoručky

Veľa ľudí si myslí, že každá posilka má malých vymakaných škriatkov, ktorí po záverečnej upracú všetky váhy na svoje miesto. No predstav si, že to tak nie je. To si už tak silný, že po sebe nevládzeš ani upratať?

 

Cvič bez trička a daj si slnečné okuliare so šiltovkou

Narciskovia číslo 2. Neobťažuj okolie takýmito výstrednosťami, nikoho to nezaujíma ( teda až na tvoje 13 ročné fanynky, čo ti lajkujú každú fotku). To už si taký veľký BOSS, že aj v posilke musíš sekať vystajlovaného machra? (najma keď potom vonku sadneš na skladačku(bicykel Liberta) a ideš domov.

Dôjdi cvičiť smradľavý jak chliev

Pravý chlap smrdí od potu a cibule… Platilo to možno 200 rokov dozadu, no ak chceš úspešne existovať v tejto spoločnosti, budeš s tým musieť niečo spraviť. Existuje na to jeden revolučný vynález – MYDLO.

Ak si chlap, daj si legíny („Ale veď to je funkčné termo prádlo za 100e, to nie sú legíny“)

Je mi jedno ako to nazveš,  sú to legíny a tie patria len na pekné vyšportované ŽENY.

 

Sadni si na niektorý stroj či lavičku a začni telefonovať

Je jedno či ti volá šéf, mamka, alebo tvoja žena. Posilňovňa nie je tým správnym miesto na telefonovanie. Ak to pre nejaký galaktický dôvod musíš vziať, bež si to vyriešiť niekam inam.

Trieskaj činkami ako pravý Crossfiťák

Je to podobné ako pri  jednoručkách, akurát s tým rozdielom, že pri tejto aktivite nikdy nebudeš búchať s veľkými váhami. Pokiaľ už cvičíš týmto štýlom, buď si nájdi posilku prispôsobenú CFku, alebo jednoducho nejeb tie 40kilové činky o zem.

 

Poznáš ďalšie veci, čo by ľudia v posilke robiť nemali ? Napíš mi ich do komentáru.

 

 

FitGo

Fitgo.sk portál o cvičení a všetkom, čo s ním súvisí . Prinášame vám kvalitný obsah podložený osobnou skúsenosťou a dôveryhodnými zdrojmi.

Tešíme sa na váš názor !

Zanechajte komentár alebo skúsenosť

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Doplnky vo výpredaji

FitGo
Registrácia nového účtu
Staň sa plnohodnotným členom FitGo komunity, nastav si profilový obrázok a rezervuj si svoje unikátne meno
Reset Password