Digitálna váha s meraním tuku

V tejto diskusií odpovedií, , 2 prispievateľov, a posledná odpoveď bola pridaná od  Dávid 5 months, 1 týždeň dozadu.

• Author

Dávid

Čaute, vedel by mi niekto poradiť dobrú osobnú váhu, ktorá zvládne zmerať aj tuk v tele a stojí do 50 eur? Ideálne niečo, s čím máte skúsenosti, že to meria presne a je spoľahlivá. Diky moc.

• #1706 Odpoveď

Adam Guman

Ahoj. Osobne vsádzam na iné metódy merania podkožného tuku. Zväčša som sa stretol s presnosťou 70 – 80 % v prípade merania takouto formou…

Uvidíme čo napíšu ostatní.

• #1710 Odpoveď

Puff

Ako bolo spomenuté vyššie váhou by som sa neriadil sú to zväčša tabuľkové a priemerné hodnoty. Stačí že máš ideš cestou svalovej hmoty tým pádom si prirodzene ťažší no váha ti to berie ako nadváhu a percentá tuku rastú  … 🙂

• #1711 Odpoveď

asdf

Kup si normalnu digitalnu/rucickovu vahu, a tuk si meraj bud podla US navy metody (je pomerne presna), alebo si kup z ebayu za 2 eura klipsy na meranie tuku a mas to najpresnejsie na “domace” pouzitie…

• #1712 Odpoveď

Dávid

O tom US navy som nepocul, vyzerá to celkom dobre 🙂 Klipsu na meranie tuku mám, ale moc ma to neoslovilo 😀 Každopádne díky všetkým za info

Zanechajte odpoveď na: Digitálna váha s meraním tuku

Stlačením " Odoslať . Súhlasíte s našimi podmienkami používania
Pred odoslaním prosím vyplnte tieto údaje

Cancel

Nepremeškaj doplnky vo výpredaji !