Kalórie – tréningove vs. netréningové dni

Táto téma obsahuje 3 odpovede, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Adam Guman pred 10 mesiacmi, 1 týždňom.

 • Autor
  Príspevky
 • #4650 Odpoveď

  Jjjjjjoj

  Chcem sa opýtať že či by mal človek keď je v naberačke a ma niaky jedálniček príjmuť tolko isto kalórií v dní keď necviči ako dní keď cviči. Dam priklad po treningu si okrem proteínu davam i vločky z medom a bananom a mam si to dať alebo dajme tomu tie kalorie dobehnúť niečim iným alebo nemam

  1+
 • #4651 Odpoveď

  Adam Guman
  Tréner
  @adam-guman

  Ahoj, zaujímavá otázka, keď je tvojou snahou pribrať, prijímal by som konštantné množstvo kalórií. Mierny výkyv medzi tréningový a netréningovým dňom je ok.

  V prípade netréningového dňa by som to potréningové jedlo smeroval na dopoludňajšie hodiny. Ak sa chceš vyhnúť konzumácií rýchlych cukrov poobede / večer. K tomuto naozaj každý pristupuje inak a názory sa viac alebo menej líšia, v každom prípade by som tie vločky s banánom a medom nejedol pred spaním a ani na večeru (počas netréningových dní!).

  5+
 • #4697 Odpoveď

  Nick

  Tak v treningovy deň a hlavne v objemovke by si mal prijat urcite viac kalorii nez v netreningovy den pretoze počas treningu do kalorii spališ. Nebudem ti to vraviet presne hodnoty lebo niesom v tom expert a ja osobne to nedodrźiavam. Jem čo mi pride pod zub.

  Netreningovy den 5000kalorii

  Treningovy den 6000-7000

  0
  • #4700 Odpoveď

   Adam Guman
   Tréner
   @adam-guman

   Nick, prečo to teda nedodržiavaš ak by to tak určite mal urobiť? 🙂

   A tie množstvá kalórií máš odkiaľ? Až som sa zľakol…

   0
Odpoveď na: Kalórie – tréningove vs. netréningové dni
Stlačením " Odoslať . Súhlasíte s našimi podmienkami používania
Vaše údaje:
Doplnky vo výpredaji

FitGo
Registrácia nového účtu
Staň sa plnohodnotným členom FitGo komunity, nastav si profilový obrázok a rezervuj si svoje unikátne meno
Reset Password