Opätovne nabratie svalovej hmoty

Táto téma obsahuje 5 odpovedí, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Adam Guman pred 1 rokom, 1 mesiacom.

 • Autor
  Príspevky
 • #2523 Odpoveď

  Anonym

  Pekný deň, potreboval by som od vás poradiť ohľadne toho, že niekedy som bol veľmi tlusty začal som cvičiť a schudol som veľmi veľa, pričom som schudol aj zo svojich svalov, a keď sa snažím ako sa snažím proste neviem nabrať svalovú hmotu späť neviem čo robím zle skúsil som tréningy na objem zdvihanie svojich maximáliek menej opakovaní, ale po 3 mesiacov stále žiadna zmena beriem proteín Just Whey. Strava je podľa mna veľmi vydatna ale neposúvam sa ďalej. Ak by tu bol niekto ochotný mi napísať v čom by mohol byt problém a čo by som mohol spraviť aby som sa zlepšil plus aký proteín by bol pre mna najlepsi začať brat a čo by som mal začať brat v takej situácii proste. Dakujem

  0
 • #2526 Odpoveď

  Adam Guman
  Tréner
  @adam-guman

  rozpíš sem svoj momentálny tréning + stravu

  0
 • #2527 Odpoveď

  Anonym

  Poslednú dobu chodím tréning leg push pull. Kde chodím do posilky 3 krát do týždňa dávam si v pondelok leg v stredu si dávam push a v piatom si dal pull na tento tréning som už jak tak zvyknutý. Moja strava je taká že nie moc dobre nastavená a mení sa pretože som na internáte a dodržovať stravu tu je priveľmi ťažké preto sa spravujem na raňajky sám kde si dám buď cereálie alebo nejaký chleba s plátkom šunky na obed jem to čo nám dávajú v jedálni proste poobede idem do tej posilky si odcvicit keď nemám Rest Day a potom idem na večeru, večer keď som ešte hladný tak si spravím tvaroh s proteínom alebo jogurt s proteínom a ceraliami. Tak isto niekedy na raňajky si spravím ten tvaroh alebo jogurt s proteínom.

  0
 • #2547 Odpoveď

  Adam Guman
  Tréner
  @adam-guman

  Strava je podľa mna veľmi vydatna

  Buď si istý, že toto má od výdatnej stravy veľmi ďaleko!

  Budeš potrebovať ideálnejšiu stravu ak sa chceš niekam posunúť.

  Potrebuješ 1,5-2 g bielkovín na kg hmotnosti, 3-4 g sacharidov (kvalitných, s nízkym glykemickým indexom) na kg hmotnosti a aspoň 1-1,5 g tuku na kg hmotnosti.

  Rozlož si to do 3-5 jedál podľa tvojich časových možností.

  + Inšpiruj sa našimi článkami, napríklad:

  dodržovať stravu tu je priveľmi ťažké

  Ak by táto železná hra bola jednoduchá, všetci by boli skvelí a svalnatí, vysekaní. Ideálne s 50 cm pažami. Bohužiaľ si to vyžaduje dať do toho isté úsilie…

  1+
 • #2551 Odpoveď

  Anonym

  Dobre stavu si upravím podľa toho čo ste mi tu napísali a môj tréning by som si skúsil takto nastaviť.

  Pondelok – biceps, triceps, brucho
  Utorok – chrbát (možno k tomu ramena by som dal)
  Streda – prsia, trapézy, brucho
  Štvrtok – ramena (pripadne tu nejakú moju slabšiu partiu, biceps alebo triceps napríklad)
  Piatok – leg, brucho

  0
  • #2552 Odpoveď

   Adam Guman
   Tréner
   @adam-guman

   Ja by som to rozložil tak, aby si každú partiu precvičil 2x v týždni (alebo 2x za 8 dní). Kľudne s odlišným objemom práce a intenzitou v tréningoch. Ak precvičíš nohy 2x v týždni, môžeš mi veriť, že spáliš za daný týždeň omnoho viac kalórií! V každom prípade, nevravím o predkopávaní v sede, ale základom tréningu nôh sú drepy, výpady, mŕtve ťahy a leg pressy!

   1+
Odpoveď na: Opätovne nabratie svalovej hmoty
Stlačením " Odoslať . Súhlasíte s našimi podmienkami používania
Vaše údaje:
Doplnky vo výpredaji

FitGo
Registrácia nového účtu
Staň sa plnohodnotným členom FitGo komunity, nastav si profilový obrázok a rezervuj si svoje unikátne meno
Reset Password