Prohormóny a SARMS produkty

Táto téma obsahuje 8 odpovedí, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Alban pred 4 mesiacmi, 3 týždňami.

 • Autor
  Príspevky
 • #1146 Odpoveď

  Anonymus

  Zdravím aký máte názor na prohormóny. O ich uživaní po 2-3 rokoch cvičenia. Ďakujem

  0
 • #1210 Odpoveď

  Adam Guman
  Tréner
  @adam-guman

  Ahoj. Väčšina z nich sa účinnosťou s AS nedá porovnávať aj keď existujú výnimky. Cenovo sa veľmi neoplatia, nakoľko sú drahšie, obzvlášť na niektorých stránkach. Vedľajšie účinky sú podobné ako v prípade AS , preto by som radšej volil AS… za nižšiu cenu a so značne lepšími prírastkami.

  5+
 • #1216 Odpoveď

  Feri

  Osobne som skúšal 2 produkty – konkrétne E-shred a Ano-genin. Cena vysoká, efekt žiadny alebo skôr minimálny. za cenu týchto “doplnkov” som mohol mať omnoho lepšiu kúru a efektívnejšie na 300% … kombinácia propionátu a jednej tabletovej formy (oxan/stano) má lepšie účinky, nezaťažuje až tak pečeň (pri normálnych dávkach) a efekt neporovnateľný a väčšina prírastkou pri správnej PCT a strave ostane. čiže môj osobný názor na prohormóny … málo muziky za veľa peňazí.

  0
 • #10171 Odpoveď

  Jojo

  Ahojte, chcel by som sa spýtať, či sa tu nájde niekto, kto by mi vedel poradiť v Prohormonoch / SARMS produktoch.

  Samozrejme viem, aké sú negatíva týchto produktov.

  Chcel by som niečo na objem, no ešte som nebol užívateľom PH. Preto by som sa chcel spýtať, či by mi niekto vedel odporučiť niečo konkrétne, prípadne či je tu niekto s kým by som mohol prebrať nejaké produkty, ktoré som našiel a chcel vyskúšať. A či by bolo lepšie ísť do PH /SARMS produktov, či radšej do Anabolických steroidov .

  1+
 • #10315 Odpoveď

  Richard

  Nazdaaaar, na PH a SARMS sa rovno vykašli. Kamarat bral oby2 a nedopadol najlepšie ale ak už chceš do niečoho ísť tak myslím že AS je najlepšia voľba stychto….

  Ale samozrejme najlepšie nebrať nič 😀

  0
 • #10317 Odpoveď

  Miňo

  Pre začiatočníkov ako ty je vhodná Hydra alebo Surge. Dbaj hlavne na spŕavne dávkovanie a takisto si k tomu kúp aj niaku podporu pečene (predsa len je to tabletková forma čiže to strašne zaťažuje pečeň a obličky). Po každom cykle nasleduje PCT fáza kde berieš zase ďalšie tabletky 😀 aby si obnovil normálnu hladinu tesťáku v tele.

  0
 • #10318 Odpoveď

  Sernqto

  Vykasli sa na to len sa dodrbes, ano pecen zatazis velmi aj oblicky ale je tam este x horsich a okamzite viditelnych vedlajsakov ako zle videnie az docasnu slepotu, triaška, kropaje potu, nervozita, poruchy sustredenia a pod.

  0
 • #10320 Odpoveď

  Miňo
   Bral som ibutamoren a ligandrol nárast 7 kg super výsledky .. potom som išiel stanazol a oxymetholone orálne formy a spravila sa mi ľahká gynekomastia (ne skúsenosť s AS) to ozaj musím ísť pod nôž..
  0
 • #10325 Odpoveď

  Alban

  PH a Ani Sarms by som neskúšal ak tak len vybrané veci príklad Epistan alebo takto jednotlivé veci od overených značiek. SARMS vôbec  to čo sa dostáva k nám na trh su pančovane veci zľahka možno fungujú ale maju rovnaké ak nie väčšie vedlajšáky ako priame anabolika. A pravé SARMS su príliš drahé cca 4-5× cena anabolík.

  1+
Odpoveď na: Prohormóny a SARMS produkty
Stlačením " Odoslať . Súhlasíte s našimi podmienkami používania
Vaše údaje:
Doplnky vo výpredaji

FitGo
Registrácia nového účtu
Staň sa plnohodnotným členom FitGo komunity, nastav si profilový obrázok a rezervuj si svoje unikátne meno
Reset Password