Prohormóny a SARMS produkty

Ukázať 6 vlákien odpovedí
 • Autor
  Príspevky
  • #1146 Odpovedať
   Anonymus
   Návštevník

   Zdravím aký máte názor na prohormóny. O ich uživaní po 2-3 rokoch cvičenia. Ďakujem

   0
  • #1210 Odpovedať
   Adam Guman
   Účastník (Participant)

   Ahoj. Väčšina z nich sa účinnosťou s AS nedá porovnávať aj keď existujú výnimky. Cenovo sa veľmi neoplatia, nakoľko sú drahšie, obzvlášť na niektorých stránkach. Vedľajšie účinky sú podobné ako v prípade AS , preto by som radšej volil AS… za nižšiu cenu a so značne lepšími prírastkami.

   1+
  • #1216 Odpovedať
   Feri
   Návštevník

   Osobne som skúšal 2 produkty – konkrétne E-shred a Ano-genin. Cena vysoká, efekt žiadny alebo skôr minimálny. za cenu týchto “doplnkov” som mohol mať omnoho lepšiu kúru a efektívnejšie na 300% … kombinácia propionátu a jednej tabletovej formy (oxan/stano) má lepšie účinky, nezaťažuje až tak pečeň (pri normálnych dávkach) a efekt neporovnateľný a väčšina prírastkou pri správnej PCT a strave ostane. čiže môj osobný názor na prohormóny … málo muziky za veľa peňazí.

   0
  • #10171 Odpovedať
   Jojo
   Návštevník

   Ahojte, chcel by som sa spýtať, či sa tu nájde niekto, kto by mi vedel poradiť v Prohormonoch / SARMS produktoch.

   Samozrejme viem, aké sú negatíva týchto produktov.

   Chcel by som niečo na objem, no ešte som nebol užívateľom PH. Preto by som sa chcel spýtať, či by mi niekto vedel odporučiť niečo konkrétne, prípadne či je tu niekto s kým by som mohol prebrať nejaké produkty, ktoré som našiel a chcel vyskúšať. A či by bolo lepšie ísť do PH /SARMS produktov, či radšej do Anabolických steroidov .

   1+
   • #10315 Odpovedať
    Richard
    Návštevník

    Nazdaaaar, na PH a SARMS sa rovno vykašli. Kamarat bral oby2 a nedopadol najlepšie ale ak už chceš do niečoho ísť tak myslím že AS je najlepšia voľba stychto….

    Ale samozrejme najlepšie nebrať nič 😀

    0
   • #10317 Odpovedať
    Miňo
    Návštevník

    Pre začiatočníkov ako ty je vhodná Hydra alebo Surge. Dbaj hlavne na spŕavne dávkovanie a takisto si k tomu kúp aj niaku podporu pečene (predsa len je to tabletková forma čiže to strašne zaťažuje pečeň a obličky). Po každom cykle nasleduje PCT fáza kde berieš zase ďalšie tabletky 😀 aby si obnovil normálnu hladinu tesťáku v tele.

    0
   • #10318 Odpovedať
    Sernqto
    Návštevník

    Vykasli sa na to len sa dodrbes, ano pecen zatazis velmi aj oblicky ale je tam este x horsich a okamzite viditelnych vedlajsakov ako zle videnie az docasnu slepotu, triaška, kropaje potu, nervozita, poruchy sustredenia a pod.

    0
   • #10320 Odpovedať
    Miňo
    Návštevník
     Bral som ibutamoren a ligandrol nárast 7 kg super výsledky .. potom som išiel stanazol a oxymetholone orálne formy a spravila sa mi ľahká gynekomastia (ne skúsenosť s AS) to ozaj musím ísť pod nôž..
    0
   • #10325 Odpovedať
    Alban
    Návštevník

    PH a Ani Sarms by som neskúšal ak tak len vybrané veci príklad Epistan alebo takto jednotlivé veci od overených značiek. SARMS vôbec  to čo sa dostáva k nám na trh su pančovane veci zľahka možno fungujú ale maju rovnaké ak nie väčšie vedlajšáky ako priame anabolika. A pravé SARMS su príliš drahé cca 4-5× cena anabolík.

    1+
  • #13586 Odpovedať
   peklo
   Návštevník

   prohormony a samrs su pre tých čo sa boja ihly a sypať 🙂 toxické rovnako ako orálne AS neužíval by som ich ani keby mi ich dali zadarmo sú to methylové formy látok ktoré telo spracováva tažko čiže obličky,žaludok,črevá a pečienka dostávaju poriadne zabrať… za mna určite injekčné AS neprehánať s rozumom a máš to priamo a vieš čo do seba dávaš ked sa to neprehána tak toxické niesu extremne okrem látok ako trenbolon,Oxymetholone… tabletkové AS taktiež nikdy mám rád svoje obličky a pečienku

   1+
  • #13587 Odpovedať
   YebNaTo
   Návštevník

   Môj názor, keby si už chcel niečo brať, tak AS ale neodporúčam ti to. Z dlhodobého hľadiska aj tak neudržíš hmotu, ktorú nemáš proste geneticky danú. Možno ťa posunie vyššie jedna kúra ale rozhádzaná hormonálna sústava po konci kúry nie je nič, čo by si chcel zažiť. Nechutenstvo, stavy letargie, nič ťa nebaví. Nehovoriac o tom, že šulín tiež nepracuje, ako má.

   Uvedom si, že keď si dávaš do tela veci, ktoré zvyšujú tvoj prirodzený testosterón, VAJCIA SA TI VYPNÚ, pretože to, čo si tvorí tvoje telo, je minimálne 10-100x slabšie, ako to, čo budeš do seba dávať. A síce sa po krátkej a ľahkej kúre nakopneš späť, už to aj tak nebude nikdy také ideálne, ako bolo predtým. Nehovoriac o tom, ako dlho bude trvať, kým sa telo vráti do rovnováhy.

   Jedine ma napadá, že chceš súťažiť a živiť sa tým, čo moc na CZ/SK nejde, musel by si byť fakt dobrý a vtedy sú chalani, ktorí, žiaľ, musia už SYPAŤ NONSTOP, ak chcú byť stále v top forme, pretože už do seba na*ebali také dávky, že majú vajíčka ako šošovičky a sú žiaľ off, bez vlastného testosterónu a odkázaní na doživotnú TRT liečbu, kde si budeš musieť dávať nonstop aplikovať niekoľko krát do mesiaca Testosterón do rici, aby ti vôbec stál šulín, na to 15 sekundové kolo, kým bude tvrdý :D.

   Chceš toto? Podľa mňa to je príliš veľká daň zato, aby si sa nafúkol a narástlo ti ego.

   A hovorím z vlastnej skúsenosti, nie, nestojí to zato a žiadne hormonálne veci nie sú fakt sranda, aj ja som nato doplatil a to som nesypal vôbec veľké dávky, len som chcel byť kúsok proste väčší a silnejší, proste mladý a debilko.

   Rozhodni sa správne, GL.

   1+
  • #13701 Odpovedať
   Michal
   Návštevník

   Vyzkoušej tohle.

   0
Ukázať 6 vlákien odpovedí
Odpoveď na: Prohormóny a SARMS produkty
Vaše údaje:
Výpredaj doplnkov 70%!

FitGo
Register New Account
Staň sa plnohodnotným členom FitGo komunity, nastav si profilový obrázok a rezervuj si svoje unikátne meno
Reset Password