Recenzie

Ako fitness portál sa snažíme spotrebiteľom radiť tou najlepšou možnou cestou – pomocou recenzií. Nájdete tu hodnotenia doplnkov výživy ako napríklad : Proteín, Kreatín, BCAA a Aminokyseliny, Predtréningové stimulanty a mnoho ďalšieho .

Nerecenzujeme však nutne iba doplnky výživy . Miesto si u nás nájde aj športové a fitness príslušenstvo či už ide o najlepší stepper do obývačky alebo bežiaci pás. Recenzie sa snažíme robiť čo najviac objektívne a rovnako dávame možnosť uživateľom aby poskytli svoj vlastný pohľad na daný produkt.  Preto v každej recenzií nájdete aj vyjadrenia našich čitateľov, ktorých sme oslovili pomocou Facebooku alebo Instagramu.

Recenzujte a vyhrajte !

Našich čitateľov sa samozrejme snažíme motivovať, rozumieme, že dnes je doba iná a ľuďom sa jednoducho nechce. Preto máte možnosť aj vy ak ste si daný produkt zakúpili zanechať recenziu doplnku výživy alebo čohokoľvek iného a zapojiť sa tak do súťaže o nákup v niektorom “zdravom” obchode.  Aktuálna súťaž je vždy vypísaná v danom článku na začiatku recenzie. Nenechávajte si skúsenosť pre seba či už pozitívnu alebo negatívnu a pomôžte ľuďom robiť správne nákupne rozhodnutia.

Videorecenzie

Okrem klasických písaných hodnotení fitness produktov sa snažíme naše tvrdenia aj demonštrovať pomocou videa na portále YouTube. Vzhľadom na náročnosť takejto recenzie máme videií pomenej . Snažíme sa však našu “video knižnicu” stále rozširovať.

Ako recenzujeme doplnky výživy?

Či už ide o kreatín, srvátkový proteín alebo predtréningový stimulant snažíme sa ísť stále rovnakou zrozumiteľnou štruktúrou. Produkt najskôr opíšeme a predstavíme veci ako je cena, balenie, dostupnosť, alebo výrobcu, ktorý za doplnkom stojí.  Jadro recenzie vždy tvorí osobná skúsenosť s doplnkom a náš  subjektívny pohľad . Niektoré subjektívne faktory sa bohužiaľ podať objektívne ako je napríklad chuť proteínov aj z tohto dôvodu nechávame voľný priestor vám čitateľom. Práve v tejto časti

70% Black Friday výpredaj doplnkov !

FitGo
Registrácia nového účtu
Staň sa plnohodnotným členom FitGo komunity, nastav si profilový obrázok a rezervuj si svoje unikátne meno
Reset Password