Bestseller

Syntha 6 – Recenzia viaczložkového proteínu od spoločnosti BSN

Syntha 6

Balenie proteínu Syntha 6

 

Veľkosť baleniaPočet jednorázových dávok (47g)Cena
2300 gramov48Zobraziť

Produkty z dielne BSN sú známe predovšetkým skvelým dizajnom balení, popularitou medzi užívateľmi, skvelou chuťou a rozpustnosťou. Ako v našej recenzii obstojí Syntha 6? Čítajte ďalej a dozviete sa!

Značka kedysi spojená s legendárnym kulturistom Ronnie Colemanom a o niečo mladším Roelly Winklaarom. Momentálne patria k top menám zastupujúcim BSN kulturista Blair Mone (IFBB Pro), Neil Hill (tréner, tvorca programu Y3T = Yoda 3 Training) a IFBB Pro Bikini Adrienne Ochoa.

Výrobca – BSN.

BSN LogoBio-Engineered Supplements and Nutrition, Inc. Tento názov výrobca skrátil do jednoduchej skratky BSN. Spoločnosť založená v roku 2001 získala pozíciu jedného z najrenomovanejších výrobcov doplnkov výživy. Je na globálnom trhu jedným z lídrov v inováciách a vytváraní špičkových produktov. Významným úspechom značky bolo získanie vyše 35 ocenení v oblasti športovej výživy. Žiadna iná spoločnosť nezískala taký počet ocenení v tejto oblasti! Aj to je dôvodom tak enormného úspechu a popularity značky, záujem o jej sledovanie, či už zo strany zákazníkov alebo novinárov.

Výrobky z produkcie BSN, či už sa jedná o proteíny, tyčinky, stimulanty, oblečenie a pomôcky môžeme nájsť vo vyše 40000 kamenných predajniach.

Syntha 6 u overeného predajcu
Vyberáme pre vás overeného online predajcu s výhodnou cneou

Základný popis proteínu Syntha 6

Milkshake s nižším obsahom cukru od BSN? My sme ho ochutnali a chuťovo je to naozaj zážitok!

Úžasne lahodná bielkovinová zmes! Nenafukuje, bez pocitu ťažšieho trávenia, použitie možné aj viac krát denne. Obsah kvalitných bielkovín a tráviacich enzýmov. S obsahom BCAA (kvôli dusíkovej rovnováhe), glutamínových peptidov (zotavenie, imunitný systém), MCT tukov (rýchla energia) a vlákniny.

Tento produkt obsahuje 6 odlišných zdrojov proteínov počnúc rýchlym whey – srvátkovým, až po pomalý zdroj vo forme kazeínu. Môžeme ho považovať za univerzálny produkt vhodný na užívanie kedykoľvek v priebehu dňa. Konkrétne je zložený zo srvátkového koncentrátu, izolátu, kazeinátu vápenatého a jeho modernejšej verzie micelárneho kazeínu, koncentrátu mliečnej bielkoviný a sójového lecitínu. Dôležitou súčasťou je taktiež vaječný albumín. Obsahuje taktiež lepok (peptidy glutamínu), slnečnicový olej v prášku, zahusťovadlá, kakao, arómy a stredne nasýtené trigliceridy (MCT tuky).

K alergénom ktoré nájdeme v zložení patria mlieko, sója a lepok.

Syntha 6 u overeného predajcu
Vyberáme pre vás overeného online predajcu s výhodnou cneou

Dávkovanie

Podľa odporúčaní jednu dávku rozmiešať so 120-150 ml studenej vody a ihneď vypiť. Jedna dávka znamená množstvo 47 g. Koľko bielkovín v nej nájdeme? 22 g. Sacharidov 6 g. Tuky sú zastúpené 6,5 g.

Cena za jednu dávku

Od 1,00 € pri 2270 g balení.

Príchute

Chocolate mudslide / Čokoládový koktail

New York Vanilla Cheesecake / New Yorský vanilkový cheesecake

Strawberry Cream Swirl / Jahodový krém

Veľkosť Balenia

2270 g (48 dávok)

 

 

Užívateľská Recenzia SYNTHA 6

Renomovaný výrobca a dobrá odozva na produkt z prostredia zákazníkov. A tak otvárame  dózu, naberáme prášok odmerkou a rozmiešame ho najprv s vodou a potom aj s mliekom. Na čo sme prišli?

Chuťovo je neprekonateľný! Vyskúšali sme už naozaj veľa produktov, ale na tento sa zďaleka len tak niečo nechytá! Ak chcete nahradiť jedlo v prípade časovej tiesne a zároveň si pochutnať a zahnať chuť na sladké, veľmi tento produkt odporúčame! V našom prípade nám nevadilo ani to, keď sme odmerku rozmixovali s 300-400 ml nízkotučného mlieka. Produkt chutí skvelo aj s ním, dokonca aj v prípade vyššieho množstva mlieka. Rozpustnosť je dobrá s vodou aj s mliekom.

Viaczložkový proteín

Je to jeden z najlepších proteínov vhodných ako náhrada stravy. Náš obvyklý shake bol zložený z 350 ml mlieka a odmerky Syntha 6. Dodalo nám to približne 350 kalórií, 35 gramov proteínov a primerané množsto tukov a sacharidov. Ako náhrada jedla, olovrant alebo desiata splnil produkt účel na 100 %. Zasýtil na obdobie 3-4 hodín, tú chuť si budete užívať zakaždým keď ho budete piť.

Udivuje nás, ak si ho niekto kúpi do tvrdej diéty a pije ho po tréningu. Tento proteín je naozaj vhodnejší skôr do objemovej fázy vzhľadom na nižšie percento obsahu bielkovín a vyššie zastúpenie sacharidov, vlákniny a tukov. Dávka dodá telu 185 kalórií (rozmiešaná s vodou).

Aj keď sa cenovo jedná o drahší produkt, tá chuť nás tak oslovila že mu to prepáčime a odporučíme ho aj vám!

Syntha 6 u overeného predajcu
Vyberáme pre vás overeného online predajcu s výhodnou cneou

Nutričné hodnoty (môžu sa líšiť v závislosti od príchute):

Alergény

Lepok, sója, mlieko. Orechy a arašidy v stopovom množstve.

Zhrnutie Recenzie

Plusy :
  • Úžasná chuť, príjemná rozpustnosť
  • Zasýti na dlhší čas
  • MCT tuky
  • Tráviace enzýmy
  • Ľahko stráviteľný

Mínusy :
  • Menší obsah bielkovín

 

Cena / Kvalita
Zloženie
Chuť
Rozpustnosť
Efektivita

 

Syntha 6 u overeného predajcu
Vyberáme pre vás overeného online predajcu s výhodnou cneou
0

Tags:

Študent FTVŠ UK Bratislava, odbor Trénerstvo - fitness, kulturistika a silový trojboj. Certifikovaný tréner. Majster sveta v silovom trojboji. Venuje sa silovému tréningu, práci na estetickej postave. Trénerskej praxi sa venuje v Bratislave.

Tešíme sa na váš názor

Zanechať názor

Your total score

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Výpredaj doplnkov 70%!

FitGo
Register New Account
Staň sa plnohodnotným členom FitGo komunity, nastav si profilový obrázok a rezervuj si svoje unikátne meno
Reset Password