Značka: BSN

Bio-Engineered Supplements and Nutrition, Inc. V skratke BSN nutrition. Vznik spoločnosti sa datuje k roku 2001. Spoločnosť sa venuje vývoju doplnkov výživy pre zdravie, tréning a zlepšenie výkonnosti. Je súčasťou celosvetovej skupiny Glanbia, ktorá pôsobí v 32 krajinách. Glanbia získala značka v januári 2011.Má vedúcu pozíciu na trhu športovej výživy, syrov, mliečnych prísad, vitamínových a minerálových zmesí. Svoje produkty predáva do vyše 130 krajín sveta.

BSN LOGO

Logo výrobcu BSN

Glanbia vlastní taktiež spoločnosť Optimum Nutrition, ktorá má silnú pozíciu na trhu prémiových doplnkov výživy, najmä na báze srvátky.

BSN je na celosvetovom trhu jedným z top spoločností v inováciách a vytváraní špičkových preparátov. Úspechy značky, ktoré stojí za spomenutie, sú ocenenia v počte 35 v oblasti športovej výživy. Niet žiadnej firmy zaoberajúcej sa suplementačnou výživou, ktorá by sa mohla pochváliť podobnou bilanciou. Okrem dobrej reputácie vďaka dlhoročným skúsenostiam so značkou je aj tento fakt skutočnosťou, pre ktorú je portfólio ich produktov tak populárne!

Všetky produkty značky BSN sú celosvetovo distribuované do vyše 40000 kamenných predajní, významným pôsobiskom je samozrejme taktiež internetový predaj.

Produkty BSN

 

 

Doplnky vo výpredaji

FitGo
Registrácia nového účtu
Staň sa plnohodnotným členom FitGo komunity, nastav si profilový obrázok a rezervuj si svoje unikátne meno
Reset Password