Značka: GymBeam

Ste GymBeam positive?

Doplnky výživy, výbava do fitka, oblečenie.

To všetko nájdete v ich portfóliu!

V prípade doplnkovej výživy stoja za zmienku rozhodne ich srvátkové proteíny, Proteín True Whey treba pochváliť za jednoduché a funkčné zloženie a veľmi dobrý pomer medzi cenou a kvalitou. V prípade, že hľadáte produkt, ktorý bude disponovať dobrou rozpustnosťou, chuťou a zároveň nebude zbytočne drahý, v prípade tohto produktu nezvolíte zle!

Ak patríte k tým, ktorí sa snažia vyhnúť akýmkoľvek živočíšnym výrobkom a preferujete výrobky s rastlinným zložením, Proteín vegan Blend je produktom kombinujúcim niekoľko rastlinných zdrojov bielkovín. Potešujúce je taktiež to, že GymBeam má vo svojej ponuke aj samostatné balenia rastlinných zdrojov bielkovín, ktoré pochádzajú z jedného zdroja (napr. hrachový proteín alebo konopný proteín).

Z aminokyselín je rozhodne zaujímavým produkt BCAA 4:1:1 – dôležitý leucín je zastúpený v pomere 4 diely k 1 dielu izoleucínu a valínu, rozpustnosť a chuť tohto produktu? Veľmi dobrá! Zloženie je opäť zamerané na jednoduchosť – nie je mu čo vytknúť. Funkčné a nekomplikované. ProAMINO je produktom, ktorý v svojej jednej odmerke obsahuje 10,6 g aminokyselín (nechýbajú ani BCAA), je obohatený o vitamíny a extrakty z prírodných látok, ktoré podporia vašu regeneráciu.

Toto všetko a veľa iného nájdete v ponuke tejto značky!

Doplnky vo výpredaji

FitGo
Registrácia nového účtu
Staň sa plnohodnotným členom FitGo komunity, nastav si profilový obrázok a rezervuj si svoje unikátne meno
Reset Password