Značka:

MuscleTech

 

Logo MuscleTech

 

MuscleTech je najpredávanejšia značka suplementov v USA z hľadiska tržieb od roku 2001. To predznamenalo úspech, ktorý prišiel taktiež aj v Európe a u nás na Slovensku. Prepracovaný a správne cielený marketing, enormná reklama v prestížnych tlačených magazínoch o cvičení, hviezdne obsadenie týmu športovcov, to všetko sa podieľalo na skvelom uplatnení značky v našej a okolitých krajinách.

Svoj úspech pripisuje taktiež početným výskumom svojich preparátov, množstvom certifikátov a patentov vlastnených spoločnosťou. Každý dolár minutý zákazníkom na produkty je preinvestovaný do výskumu a zlepšenia kvality preparátov. Od roku 1995 aplikuje MuscleTech vedecký prístup a postupy, analyzuje trh a ponúka športovcom po celom svete produkty z rady Nitro-Tech, Cell-Tech, NANO VAPOR a MASS-Tech.

Spoločnosť sa pýši bohatou históriou spätou najmä s top IFBB Pro bodybuildermi. Dexter Jackson (Mr. Olympia 2008), Branch Warren (víťaz Arnold Classic 2011, 2012), Gustavo Badell (3. na Mr. Olympia v rokoch 2004 a 2005) a nemôžeme opomenúť ani najjagavejšiu hviezdu na poli Pro kulturistiky – Phil Heath (Mr. Olympia 2011 – 2017).

Phil Heath si brúsi zuby na 8. titul Mr. Olympia. Bude rok 2018 opäť jeho a vyrovná sa legendám, akými sú Ronnie Coleman (Mr. Olympia 1998 – 2005) a Lee Haney (vlastník titulov v rokoch 1984 až 1987 a 1988 až 1991)?

Okrem vyššie spomínaných je pre nás výnimočnou osobnosťou spoločnosti taktiež Matt Kroczaleski, známy silový trojbojár (powerlifter) a kulturista. Spolu s ďalšími zaujímavými osobnosťami Jonniem Jacksonom (IFBB Pro, istý čas najsilnejší kulturista planéty) a už spomínaným Branchom Warrenom motivovali prostredníctvom hardcore tréningových videí borcov v posilkách na celom svete.

Matt -Kroc- na fotografii uprostred. Po jeho pravici Jonnie Jackson, treťou osobou na fotke je Branch Warren. Rok 2010.

To všetko sú tváre, mená minulosti. Urobili pre promo značky v štátoch ale aj u nás veľmi veľa. Akí sú noví predstavitelia, osobnosti značky?

  • Santi Aragon
  • Abel Albonetti
  • Lauren Abraham

 

 

zdroje: oficiálna stránka výrobcu

Sorry. No posts in this category yet
FitGo