Tag: Optimum Nutrition

Optimum Nutrition patrí k najvýznamnejším svetovým hráčom v oblasti výroby doplnkovej výživy. Výrobu sústreďuje na všetko, čo športovci pre maximálny výkon potrebujú.

Obzvlášť známy sú vďaka svojmu srvátkovému proteínu, ktorý si za tie roky, počas ktorých sa stal jedným z top produktov, vytvorili renomé značky, pre ktorú nerobí problém vyrábať to najlepšie. Reč je o produkte 100% Whey Gold Standard Proteín, dostupný v mnohých obľúbených príchutiach.

O niečo menej známe sú ich ďalšie produkty – 100% Casein, Glutamine Powder, zmes vitamínov a minerálov Opti-Man. Pozornosť kupujúcich si zaiste zaslúžil aj Hydrolyzovaný proteínový prášok s názvom Platinum Hydrowhey, ktorý podľa výrobcu predstavuje rýchly spôsob ako dopraviť predtrávenú bielkovinu priamo k svalom.

Medzi tváre značky patrí Alex Carneiro – IFBB Pro Physique, bývalý kulturista a tréner hviezd Charles Glass, ale aj internetová a TV hviezdička, pôvabná Lisa Morales.

Bestseller

Whey Gold Standard  je najpredávanejší proteín na svete! Je 11-násobným víťazom kategórie top proteín roka. Od počiatkov značky (1986) si spoločnosť zakladá ...

Výpredaj doplnkov 70%!

FitGo
Register New Account
Staň sa plnohodnotným členom FitGo komunity, nastav si profilový obrázok a rezervuj si svoje unikátne meno
Reset Password