Recenzia značky MuscleTech – Hviezda doplnkov výživy z USA

MuscleTech je najpredávanejšia značka suplementov v USA z hľadiska tržieb od roku 2001. To predznamenalo úspech, ktorý prišiel taktiež aj v Európe a u nás na Slovensku. Prepracovaný a správne cielený marketing, enormná reklama v prestížnych tlačených magazínoch o cvičení, hviezdne obsadenie týmu športovcov, to všetko sa podieľalo na skvelom uplatnení značky v našej a okolitých krajinách.

Logo MuscleTech

Svoj úspech pripisuje taktiež početným výskumom svojich preparátov, množstvom certifikátov a patentov vlastnených spoločnosťou. Každý dolár minutý zákazníkom na produkty je preinvestovaný do výskumu a zlepšenia kvality preparátov. Od roku 1995 aplikuje MuscleTech vedecký prístup a postupy, analyzuje trh a ponúka športovcom po celom svete produkty z rady Nitro-Tech, Cell-Tech, NANO VAPOR a MASS-Tech.

 

Proteíny MuscleTech

Proteíny značky MuscleTech sa opierajú o vedecké fakty a najnovšie poznatky z oblasti syntézy bielkovín.

 

NITRO-TECH POWDER

NitroTech PowderProdukt ktorý sa opiera o výskum!

Predošlý Nitro-Tech vylepšený v dôležitých aspektoch! Proteín plný bielkovín s významným množstvom BCAA a kreatínu. 1810 g balenia obsahujú 38 anabolicky nabitých 48 gramových dávok.

V odmerke o gramáži 48 g nájdeme 170 kalórií, 30 g bielkovín, 4 g sacharidov, 3,5 g tuku. Obohatený o vápnik a železo. Obsah BCAA predstavuje až 7,4 g na odmerku! BCAA matrix je zložený zo 4 g leucínu, 1,7 g izoleucínu a 1,7 g valínu. Kreatín je v množstve 3 g, podľa výrobcu je súčasťou komplexu rastu a obnovy svalov spolu s betaínom a koncentrátom z kyslej čerešne. Pojmom podporný komplex nazval výrobca bór a senovku grécku.

Aké príchute sú k dispozícií? Francúzska vanilka a trojitá čokoláda. Tak čo? Ochutnáte?

NITRO-TECH PERFORMANCE SERIES

NITRO-TECH PERFORMANCE SERIESProdukt podobný modernejšiemu Nitro-Tech Powder. Parametrami veľmi podobný, obe voľby v prípade kúpy môžeme hodnotiť kladne.

V akých baleniach nájdeme produkt na e-shopoch ? 907 g, 1800 g, 4540 g. V úžasných príchutiach koláčik a krém, mliečna čokoláda, vanilka, jahoda.

100 % WHEY ADVANCED

Toto nesmie chýbať u žiadneho výrobcu s ambíciami dostať sa na vrchol trhu s doplnkovou výživou! 2270 g balenia, v príchutiach koláčik a krém, lahodná jahoda, francúzsky vanilkový krém, brownie trojitá čokoláda. Skvelá chuť je samozrejmosťou.

Parametre produktu? Podľa výrobcu sa v dóze nachádza to najlepšie, čo počas svojej histórie dokázali v biochemických laboratóriách vytvoriť. Niet divu, produkty dlhé roky testovali a testujú najlepší kulturisti a fitnesky planéty.

2270 g balenia sú v príchutiach koláčik a krém, delikátna jahoda, francúzsky vanilkový krém, brownie trojitá čokoláda.

65 dávok v balení, každá z nich má 35 g. Z toho 25 g tvorí bielkovina, 5,6 g BCAA v dávke.

NITRO-TECH NIGHTTIME

NITRO-TECH NIGHTTIMEProteín s dlhším vstrebávaním, vhodný ako náhrada jedla alebo na podporu nočného anabolizmu po ťažkých tréningoch. Má schopnosť zasýtiť na dlhší čas.

Jeden z produktov s obsahom 100 % micelárneho kazeínu! V porovnaní s kazeinátom vápenatým má tú výhodu, že má až o 35 % vyššiu biologickú hodnotu.

Osladený sukralózou, dávka má 37 g. Obsahuje 25 g bielkovín, vitamín A, železo, vápnik a sodík. Kalórie sú na hodnote príjemných 140, tuky sú v gramáži 2 g, čo je taktiež prijateľná hodnota.

Balenia sú o gramáži 907 g. Príchute – francúzska vanilka, milkshake s trojitou čokoládou.

Aminokyseliny

BCAA od MuscleTech nájdete v nasledujúcich formách pod týmito názvami:

AMINO BUILD NEXT GEN

AMINO BUILD NEXT GENAminokyselinový prípravok s obsahom BCAA. 276 g balenie obsahuje 30 dávok. Priblížme si zloženie jednej 9 g dávky – obsahuje BCAA v štandardnom pomere 2:1:1 o množstve 4 g. Sodík a draslík v menšom množstve, aminokyseliny taurín, glutamín a alanín zhodne po 500 mg. Zvýšenie sily má spôsobiť betaín bezvodný (1,25 g), elektrolyty, ktoré je vhodné doplniť počas náročného tréningu, suplementujú kokosová voda a melónová šťava. Inovatívne riešenie!

V priebehu užívania 3 odmeriek za deň (ráno, pred a po tréningu) doplníte za deň 20,25 g aminokyselín (vrátane BCAA). Produkt odporúčame športovcom ktorý chcú splniť svoje ciele a dosiahnuť maximálne výsledky!

V príchutiach – ovocný punč, icy rocket freeze (americký nanuk), červený melón, biela malina.

AMINO BUILD NEXT GEN ENERGIZED

AMINO BUILD NEXT GEN ENERGIZEDZložením takmer rovnaký produkt ako ten vyššie uvedený. Obohatený o kofeín, chlorid sodný, extrakty z melóna a kokosovej vody, hydrogénfosforečnan vápenatý.

Balenie má 280 g. Príchute – černica, červené hrozno, ovocný punč.

Kreatíny

Do pozornosti dávame predovšetkým jeden kvalitný kreatín od MusleTech.

CELL-TECH PERFORMANCE SERIES

CELL-TECH PERFORMANCE SERIESViaczložkový kreatínový prášok. V zložení nájdeme matrix vitamínov – C, B6, B12, vápnik, horčík, sodík, draslík. Komplex zameraný na rast svalov a silu – kreatín monohydrát (3,5 g v dávke), kreatín HCl (1,5 g v dávke). Matrix aminokyselín bunečno-objemový – taurín (1 g), alanín (500 mg). BCAA matrix tvorí 500 mg leucínu, valín a izoleucín zhodne po 250 mg. Za zmienku stojí aj antioxidant kyselina alfa-lipoová (100 mg). Cukry sú zastúpené 15 g v dávke, pomôžu s dostaním všetkých potrebných látok do bunky. Starí harcovníci z posilňovne a činkárne zvykly kreatín kombinovať s najjednoduchšou formou cukru, glukózou.

Zaujímavosťou je to, že MuscleTech argumentuje v marketingovom dialógu s inými značkami tým, že vyzdvihuje svoju výskumnú, vedeckú činnosť a ani tento produkt nie je výnimkou.

V baleniach o gramáži 1400 g, 2700 g. Príchute? Osviežujúci ovocný punč, sladké hrozno, šťavnatý pomaranč.

Predtréningovky

Tieto predtréningové simulanty (“pumpy”) nájdete u overených predajcov doplnkov výživy.

VAPOR X5 NEXT GEN

VAPOR X5 NEXT GENOd každého produktu z kategórie predtréningoviek si zákazník sľubuje to, že tréning bude jednoducho lepší, ľahšie zvládne niekoľko opakovaní navyše, bude sa vedieť koncentrovať na svoj priestor vo fitku.

Tento produkt podľa výrobcu ovplyvňuje 5 dôležitých faktorov.  Zvýši zážitkovosť tréningu, dodá nával energie pre celý tréning, zvýši silu svalov, zvýši momentálny výkon a vytrvalosť. NO zložka zintenzívni svalovú pumpu.

Odporúčame začínať na jednej odmerke. Tú rozmiešajte s 250 ml vody, vypite pol hodinu pred tréningom.

Bez obsahu tukov, so stopovým množstvom sacharidov. Vitamín C, B6, B12 = vitamínový matrix. Matrix pre výkon a vytrvalosť = beta alanín, taurín. Maximálne napumpovanie zabezpečí citrulín, kreatín podporí budovanie svalov. Energiu zvýši kofeín, extrakt z kakaa. Neurosenzorická zmes obsahuje registrované látky Cholín (ako bitartrát, AlphaSize® Alfa-glyceryl fosforylcholín, Cognizin® citicholín), theanín, extrakt z galangy.

Zmes stojí za vyskúšanie. S dávkovaním to netreba preháňať. Neodporúčame prekračovať 2 odmerky denne!

O značke

Spoločnosť sa pýši bohatou históriou spätou najmä s top IFBB Pro bodybuildermi. Dexter Jackson (Mr. Olympia 2008), Branch Warren (víťaz Arnold Classic 2011, 2012), Gustavo Badell (3. na Mr. Olympia v rokoch 2004 a 2005) a nemôžeme opomenúť ani najjagavejšiu hviezdu na poli Pro kulturistiky – Phil Heath (Mr. Olympia 2011 – 2017).

Phil Heath si brúsi zuby na 8. titul Mr. Olympia. Bude rok 2018 opäť jeho a vyrovná sa legendám, akými sú Ronnie Coleman (Mr. Olympia 1998 – 2005) a Lee Haney (vlastník titulov v rokoch 1984 až 1987 a 1988 až 1991)?

Okrem vyššie spomínaných je pre nás výnimočnou osobnosťou spoločnosti taktiež Matt Kroczaleski, známy silový trojbojár (powerlifter) a kulturista. Spolu s ďalšími zaujímavými osobnosťami Jonniem Jacksonom (IFBB Pro, istý čas najsilnejší kulturista planéty) a už spomínaným Branchom Warrenom motivovali prostredníctvom hardcore tréningových videí borcov v posilkách na celom svete.

Matt -Kroc- na fotografii uprostred. Po jeho pravici Jonnie Jackson, treťou osobou na fotke je Branch Warren. Rok 2010.

To všetko sú tváre, mená minulosti. Urobili pre promo značky v štátoch ale aj u nás veľmi veľa. Akí sú noví predstavitelia, osobnosti značky?

Santi Aragon

Narodený v roku 1988, USA, Miami. Venoval sa atletike, pozemnému hokeju. Získal tak skúsenosť v zápolení s ostatnými, poznal chuť víťazstva.

Po 18. roku si vďaka magazínom o fitnes rozširoval obzory, v roku 2007 zvíťazil na svojej prvej súťaži! V roku 2014 zvíťazil na prestížnej NPC Nationals.

Abel Albonetti

Serióznemu tréningu s činkami sa venuje od svojich 19, trénerský diplom mal už vo svojich 21 rokoch.

Šťastnou náhodou sa dostal k informáciám o fitnes modelingu a mal pocit, že by to mohla byť oblasť, pre ktorú sa nadchne. Začal sa venovať foteniam, zameral sa na správnu výživu, optimálny tréning. Úspech sa čoskoro dostavil, v dnešných dňoch je privilegovaný spoluprácami len s tými najlepšími spoločnosťami fitnes priemyslu.

Lauren Abraham

Aj napriek nepriazni osudu a zdravotným problémom dokázala zvíťaziť nad sebou samou, a tak uspieť na poli fitnes priemyslu.

Mladé dievča venujúce sa adrenalínovému snowboardingu. Stačil jeden moment na to aby sa život tejto mladej ženy zmenil na nepoznanie. Nevydarený skok a následný pád ju pripútal na invalidný vozík, ktorý ju obmedzoval medzi 21 a 23 rokom života. Napriek týmto okolnostiam sa dokázala -dostať na vlastné nohy-, vytvoriť tréningové a diétne programy, ktoré vedeli osloviť široké masy ľudí, uspieť na poli fitnes modelingu a tv show.

zdroje: oficiálna stránka výrobcu

FitGo