Scitec Nutrition – Kráľ výživových doplnkov, ktorý je známy nielen kvôli whey proteínu

Čo je výnimočné na produktoch spoločnosti Scitec Nutrition? Určite by sme mohli vymenovať niekoľko klišé, všeobecne známych formuliek. Skúsme nájsť to výnimočné, čím sa firma naozaj odlišuje!

Masívna podpora profesionálnych IFBB športovcov je jednou z najmarkantnejších záležitostí! Vyše 50 IFBB Pro kulturistov, Pro bikini fitnesiek, Pro men´s physique a ďalších súťažiacich v mnohých iných kategóriách. S radosťou vítame každú značku, ktorá sa rozhodne podporiť tak široký okruh špičkových športovcov a tým zlepšiť podmienky pre zvyšovanie ich výkonnosti.

  Významným aspektom je taktiež certifikácia spoločnosti – GMP (dobrá výrobná prax), HACCP (systém analýzy rizika a stanovenia kritických kontrolných bodov), EUROCERT ISO 9001 (norma manažérstva kvality) a 22000 (norma pre bezpečné zaobchádzanie s potravinami). Vybavenie a zázemie pre výrobu a výskum sú ošetrené normami FDA (správa potravín a liečiv).

Môžeme teda konštatovať, že firma spĺňa náročné kritériá dnešného moderného zákazníka. Z hľadiska bezpečnosti výroby, zdrojov surovín, aj z toho morálneho, tým, že sa podieľa na podpore športu.

Z historických faktov zaujme doba pôsobenia na trhu – už od roku 1996. Vyše dvoch desaťročí sa teda firma snaží bojovať o top pozíciu na poli doplnkov výživy. Vyše 700 variácií produktov, 135 patentovaných ochucovacích metód, distribúcia vo vyše 90 krajinách. Stále málo? Scitec prekvapí aj tým, že všetky suroviny na prípravu suplementov vyrába vo vlastnej réžií. V procese výroby je zapojených 600 zamestnancov, 41 chemikov. Obrovské množstvo 15000 ton – toľko proteínového prášku vyrobia v spoločnosti za rok! Veľmi zaujímavou informáciou je aj fakt, že za rok Scitec predá viac ako 120 miliónov dávok proteínového prachu!  Tie sa predávajú v približne 50 príchutiach. Za hodinu sa v továrňach Scitec vyprodukuje vyše 100000 dávok proteínu!

Scitec Nutrition  nechýba ani na veľkých -expo- veľtrhoch, ako napríklad FIBO, Arnold Classics, Mr. Olympia víkend, NPC a IFBB eventy.

Scitec Nutrition

Najväčšie -stars- tímu Scitec?

Brandon Curry (IFBB Pro, USA), kulturista s prezývkou The Prodigy. Na Olympii 2017 skončil na 8. mieste. Zvíťazil na 2017 IFBB Ferrigno Legacy Pro Show.

Jesicca Renee (IFBB Pro, USA), bikini fitneska. Víťazka 2017 Chicago Pro.

Cedric McMillan (IFBB Pro, USA), kulturista, víťaz 2017 Arnold Classic.

Margret Gnarr (IFBB Pro, Island) kategória bikini. Získala prvenstvo na 2016 Nordic Pro.

Maxx Charles (IFBB Pro, USA) kulturista s trofejou za víťazstvo na 2015 Tampa Pro.

Atleti

Európanom je určite veľmi dobre známy event Scitec Muscle Beach, ktorý sa každoročne usporadúva na Balatóne. Udalosť so šesťročnou tradíciou sa koná každé leto a je oslavou fitnes, svalov a sily! Nesmie chýbať tím Scitec a jeho najväčšie hviezdy, veľa slnka, svalov a v neposlednom rade aj krásnych, opálených bikini fitnesiek!

Fotogafie zo Scitec Muscle Beach 2017, Balatón, Maďarsko 

Muscle Beach

 

MuscleBeach 

Proteíny

Medzi najznámejšie produkty spoločnosti patria jednoznačne proteínové prípravky. Vyznačujú sa skvelou, krémovou chuťou, vynikajúcou rozpustnosťou a ľahkou stráviteľnosťou. Ešte aby chutili zle! Veď spoločnosť má na svoje príchute patent. A to doslova!

 

100 % WHEY PROTEIN PROFESSIONAL

Jednoznačne najznámejší a najkultovejší produkt z portfólia značky! Srvátkový proteín (mix koncentrátu a izolátu) je vyrobený procesom ultrafiltrácie, teda došlo k minimálnej degradácií kvality bielkovinovej zložky. Biologická hodnota produktu je na tej najvyššej úrovni. V aminokyselinovom profile produktu tvorí podiel 50 % množina silne anabolických aminokyselín (valín, leucín, izoleucín, arginín, tyrozín, glutamín). V odmerke (30 g) nájdeme 22 g kvalitných bielkovín, minimum tuku a sacharidov, preto je tento produkt vhodný aj do redukčných diét. Zaujal nás taktiež obsah dôležitého draslíka (161 mg) a v trávení bielkoviny pomôžu enzýmy bromelaín a papaín, ktoré produkt obsahuje.

Proteín patrí k produktom vynikajúcej chuti, rozpustnosti a efektivity. Skvelý je aj pomer cena / kvalita. K zakúpeniu sú rôzne varianty balení – dokonca je aj možnosť zakúpiť nasáčkovaný produkt, buď 30 vrecúšok x 30 g alebo 60 vrecúšok x 30 g.

Štandardné balenia obsahujú gramáže 920 g, 2350 g, 5000 g.

Príchute: kapučíno, karamel a jablko, jahoda, karamel, kiwi a banán, kokos, citrónový cheesecake, med a vanilka, pomaranč a čokoláda, oriešok a čokoláda, granátové jablko, vanilka a bobuľové ovocie, vanilka a hruška, jogurt a broskyňa, čokoládový cookie a krém, čokoládové arašidové maslo, jahoda a biela čokoláda, vanilka, čokoláda, čokoláda a kokos, banán. Je ich naozaj veľa a určite si vyberie každý!

100 % WHEY PROTEIN PROFESSIONAL

100 % WHEY PROTEIN

Proteínový koncentrát, zložením podobný -profesionálnej- verzií, ktorej popis je vyššie. 30 g dávka obsahuje 21,5 g bielkovín, 1,9 g sacharidov a 2,4 g tuku. Bez obsahu tráviacich enzýmov, s obsahom všetkých esenciálnych aminokyselín.

Aj tento produkt môžete zakúpiť v hygienicky dokonalo zabalených vrecúškach – 30 x 30 g alebo 60 x 30 g, mix príchutí.

920 g a 2350 g balenia = dózy. 5000 g balenie – vedro.

V lahodných príchutiach: biela čokoláda, jablko a škorica, jahoda, mliečna čokoláda, orechové maslo, pomarančový krém, rocky road (čokoládová zmrzlina), tiramisu, vanilka, čokoláda, čokoláda s mätou.
100 % WHEY PROTEIN

100 % HYDROLYZED WHEY PROTEIN

Hlavnou surovinou produktu je hydrolyzovaný izolát srvátky z kravského mlieka, menšiu časť tvorí hydrolyzovaný koncentrát. To najlepšie z proteínov, ktoré môžeme nájsť v línií produktov výrobcu. Ultra rýchla schopnosť vstrebať bielkovinu zabezpečí okamžitý anabolizmus po intenzívnom zaťažení a rýchlu regeneráciu, či už v diéte alebo objemovej príprave. So strávením mliečnej bielkoviny pomôže mikrogranulovaná β-galaktozidáza (enzým).

Kedy je teda najvhodnejšia doba pre užívanie tohto produktu? Okamžite po tréningu, ráno nalačno (štart anabolizmu, organizmus je vhodné ráno -nakopnúť- práve rýchlou bielkovinou), prípadne aj 30-40 minút pred tréningom.

Produkt je balený v dózach o gramáži 910 g a 2030 g. V dvoch príchutiach – jahoda a tiramisu, toffee (karamel).

V 35 g odmerke nájdete až 28 g kvalitných bielkovín top pôvodu! Obsah sacharidov len 1,7 g. Tuky 1,4 g.

100 % HYDROLYZED WHEY PROTEIN

Aminokyseliny

 

Široký sortiment BCAA, komplexných aminokyselín alebo jednotlivých aminokyselín zaručene uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Tablety, kapsule, prášky, vyberte si to čo vám najviac vyhovuje.

 

BCAA XPRESS

V produkte sa nachádza trojica dôležitých esenciálnych aminokyselín – leucín, izoleucín, valín. Dávka (1/2 odmerky) obsahujúca 7 g prípravku je zložená z leucínu o množstve 2,5 g, izoleucín a valín sú zastúpené zhodným číslom 1,25 g. Jedná sa teda o klasický pomer BCAA 2:1:1. Kritickým obdobím pre prísun kvalitných BCAA aminokyselín je obdobie tréningu a ráno nalačno.

Chutia osviežujúco! A veľmi rýchlo sa míňajú. Dodávajú sa v 700 g dóze, v príchutiach : červený pomaranč, kola s limetkou, jablko, mango, melón, hruška, ružový citrón. Neobsahuje aspartám! K zakúpeniu je aj -neutral- verzia produktu (bez príchute).
BCAA XPRESS

BCAA 6400

Tabletové -bécéáčka-. Táto forma konzumácie predstavuje pohodlné riešenie. Jednu dávku (5 tabliet) môžete zapiť obľúbeným nápojom, ideálne však neperlivou čistou vodou. A čo dávka 5 tabliet obsahuje? 2240 mg leucínu, 1120 mg valínu a 1120 mg izoleucínu. Pomer štandardných 2:1:1 v prospech najdôležitejšieho valínu. Optimálne je produkt užívať ráno nalačno a ihneď po tréningu, ale aj pred ním, a to najmä vtedy, ak je organizmus bičovaný diétou alebo dvojfázovým tréningom.

Príchuť je samozrejme neutrálna.

K zakúpeniu sú dve varianty – 125 tabliet alebo 375 tabliet. Prečítajte si našu recenziu bcaa 6400.

100 % PURE L-GLUTAMINE

Jednoduchý produkt. Jednoduchá matematika. V 6 g prášku sa nachádza 6 g glutamínu najčistejšej kvality! Môžete pridať odmerku (6 g) do svojho proteínového nápoja a tým ho obohatiť o túto aminokyselinu. Neutrálna chuť glutamínu takmer vôbec nezmení príchuť vášho obľúbeného koktejlu. Odporúčame užívať po tréningu a pred spaním.

100 % PURE L-GLUTAMINE

AMINO 5600

Komplexné aminokyseliny vo forme tabliet. Produkt obsahuje spektrum 18 aminokyselín.  Nechýbajú ani tie najviac -ospevované- BCAA, aj keď sú samozrejme zastúpené v menšom množstve v porovnaní s produktom BCAA 6400.

Dávka = 4 tablety. Výrobca do nich dostal 4,2 g aminokyselín. Tablety sa ľahko konzumujú, ich veľkosť je prijateľná.

V baleniach o počte 200 / 500 / 1000 kusov tabliet. Veľmi priaznivá je cena produktu.

AMINO 5600

BCAA-X

V rámci značky priamy konkurent produktu BCAA 6400. Hlavný rozdiel? BCAA 6400 obsahuje v jednej tablete 900 mg čistých BCAA. Preparát BCAA-X ich obsahuje o 300 mg menej, teda rovných 600 mg. Tento fakt sa premietol aj do cien, BCAA-X je o niečo lacnejší vzhľadom na počet tabliet, vzhľadom na množstvo BCAA sú ale oba produkty cenovo vyvážené. Môžeme ich odporučiť!

Predáva sa v dvoch verziách. Lacnejšie balenie obsahuje 120 kapsúl, drahšie 330 kapsúl.

BCAA-X

BCAA 1000

Ďalší z produktov obsahujúcich iba čisté BCAA! Je obohatený o vitamíny B5, B6, B12, tie zvyšujú účinnosť aminokyselín valín, leucín, izoleucín.

100 a 300 tabletové balenia schovávajú tablety s obsahom 566 mg BCAA.
BCAA 1000

AMINO MAGIC

Zmes sypkých, práškových aminokyselín, ktorá vás chce očariť svojou chuťou tak ako nás. 500 g balenia sú buď jablkové alebo pomarančové. Dobre poslúži ako náhrada sladkej coly alebo džúsu v čase tvrdej diéty.

20 g dávka má len 12 kcal. Žiadny tuk, 3 g sacharidov. Bez aspartámu. Obsahuje poriadnu nálož glutamínu (5 g), taurínu (2 g), arginínu (1 g). BCAA jednotlivo – leucín 1500 mg, valín 750 mg, izoleucín 750 mg. V dávke nájdeme v súčte 3 g čistých BCAA.

AMINO MAGIC

MEGA BCAA 1400

Prečo MEGA? Lebo v jednej kapsule nájdeme až 1,25 g BCAA!

Benefitom je pridanie vitamínov skupiny B, konkrétne B5, B6, B12. Závisí od nich syntéza a premena proteínov, lipidov, sacharidov a erytrocytov. Regulujú krvné riečisko, endokrynologické zmeny, odolnosť organizmu. Optimalizujú fungovanie mozgu a centrálnej nervovej sústavy.

K zakúpeniu 90 / 180 tabliet produktu.

MEGA BCAA 1400

MEGA GLUTAMINE

V 120 kapsuliach nájdeme v balení 168 g glutamínu. Jedna dávka je stanovená na 2 tablety, v nich je glutamín v množstve 2,8 g.

Naozaj veľké tablety!

MEGA GLUTAMINE

G-BOMB

Glutamín matrix produkt! Obsahuje rôzne formy glutamínu. V práškovej forme. Skvelo rozpustný v studenej vode.

14 g odmerka obsahuje 3,5 g sacharidov (z toho 0 g cukrov), 10,05 g -G-BOMB- matrixu (mikronizovaný glutamín, alanín, glutamín, glutámová kyselina, alfa-ketoglutarát Ca, pteroyl-L-glutámovej kyseliny).

So spracovaním má pomôcť komplex extraktov z citrusov, bioperine (patentovaná látka zvyšujúca biologickú dostupnosť výživných látok).

500 g balenia v príchutiach ľadový čaj, pomarančový džús, ružová limonáda.

G-BOMBG-BCAA<
Kapsule naplnené BCAA a glutamínom. V troch kapsuliach nájdeme po 900 mg valínu, leucínu, izoleucínu a glutamínu. Ak to prepočítame, v jednej sa nachádza 1,2 g aminokyselín. V predaji je 250 kapsulové balenie. Špeciálny film na povrchu uľahčuje prehĺtanie. Nezabudnite zapiť dostatočným množstvom vody!

G-BCAA

TRYPTOPHAN

Táto aminokyselina je prekurzorom pre tvorbu hormónov vplývajúcich na mentálnu pohodu človeka (melatonín, serotonín). Jej nedostatok môže viesť k závažným psychickým poruchám. Zlepšuje náladu a skvalitňuje spánok.

V jednej kapsule sa nachádza 500 mg tryptofánu, v balení je 60 kapsúl.

TRYPTOPHAN

ORNITHINE

Ďalší zaujímavý produkt z línie Scitec! Táto neesenciálna aminokyselina stimuluje tvorbu hormónov dôležitých pre anabolizmus, rast svalov, regeneráciu, konkrétne inzulín, IGF-1 a rastový hormón.

Podporuje spaľovanie tukov a dopravenie odpadových látok z buniek.

V balení je 100 kapsúl. Každá z nich obsahuje 700 mg ornitínu.

ORNITHINE

MEGA ARGININE

90 / 140 kapsulové balenia.

Zlepšuje pozitívnu dusíkovú bilanciu. Zvyšuje NO (oxid dusnatý). Zlepšuje sexuálny život, pohyblivosť spermií a teda aj plodnosť. Kapsula obsahuje 1300 mg čistého arginínu.

Odporúča sa užiť 3-4 tablety pred cvičením, približne 30 minút pred tréningom. Účinnosť sa zvýši tým, ak užijete jednu tabletu ráno po zobudení.

MEGA ARGININE

GH SURGE

Rastový hormón (growth hormone) má nezastupiteľné miesto v hierarchií hormónov podieľajúcich sa na regenerácií, budovaní svalovej hmoty. Tvorí sa v hypofýze.

Má pozitívny prínos na pálenie tuku, naberaní kvalitnej hmoty. Trojica aminokyselín podporí prirodzenú tvorbu rastového hormónu, ktorá vekom prirodzene klesá.

Obsahuje arginín HCL (1050 mg), lyzín HCL (525 mg), ornitín HCL (525 mg).

V balení sa nachádza 90 kapsúl. Dávka predstavuje 3 kapsule, skonzumujte ju pred spaním.

 

GH SURGEGainery

 

Potrebujete extra kalórie? Siahnite po jednom z nasledujúcich produktov!

 

JUMBO

Balenie: 2860 g / 4400 g / 8800 g.

Príchute : čokoláda, vanilka, jahoda.

Jednoduchý spôsob ako zvýšiť príjem sacharidov a kalórií. Vhodné pre -hardgainerov-.

Dávka = 4 odmerky = 220 g = 808 kcal. Odporúčame ju skonzumovať rozdelenú na 2-4 porcie. Napríklad 1/4 k raňajkám, 1/4 k olovrantu alebo na desiatu, 2/4 po tréningu.

Tento produkt zaujme tým, že hlavná zložka, teda sacharidy, sú zastúpené 6 rôznymi látkami. Konkrétne sa jedná o dextrózu, palatinózu, ovsenú múku, maltodextrín, fruktózu, kukuričný škrob.  Tento mix prináša rýchle aj pomalé zdroje sacharidov.

220 g dávka obsahuje minimum tukov.

Dávka obsahuje 50 g bielkovín, 144 g sacharidov, 6,9 g tukov, 59 g cukrov, množstvo extra látok (NO zmes, kreatínová zmes, aminokyselinová zmes, iné podporné látky.

Chutí veľmi lahodne!

JUMBO

JUMBO PROFESSIONAL

1620 g / 3240 g / 6480 g balenia. Banán / malina / čokoláda.

Vylepšený Jumbo! Profesionálna verzia! Aký je hlavný rozdiel medzi starým Jumbom a novou profesionálnou verziou? Tá nová obsahuje až 12244 mg Jumbo Extra Ingredient Matrix-u! Pre porovnanie, starý Jumbo obsahoval tieto látky v množstve 8803 mg. A to má nový Jumbo o 58 g menšiu gramáž na jednu dávku!

V Jumbo matrixe nechýba CREA-BOMB matrix (kreatínová zmes), Jumbo Amino Select matrix (zmes aminokyselín), BCAA xpress matrix, NO-zmes, vitamíny a minerály.

V dávke (162 g) nájdeme 579 kalórií. Tuky sú zastúpené 6,2g, bielkoviny 55 g, sacharidy 78 g, z toho cukry tvorí množstvo 44,5 g.

Odporúčame užívať podobne ako klasický Jumbo.

VOLUMASS 35

Obsahuje 1200 g / 2950 g / 6000 g prášku. V príchutiach biela čokoláda, trojitá čokoláda, vanilka a škorica.

S vylepšenou receptúrou. Čo nájdeme v 50 g dávke?

186 kalórií, 21,5 g sacharidov, 18,8 g bielkovín, 2,7 g tuku. Obsah jednoduchých cukrov 3,9 g. Skvelý pomer sacharidov a bielkovín predurčuje produkt na potréningové užívanie.

 

VOLUMASS 35

Kreatíny

 

Bez obsahu čínskeho kreatínu! To deklaruje spoločnosť Scitec! Kreatíny tvoria vhodný doplnok výživy v objemovej a silovej fáze prípravy.

 

100 % PURE CREATINE

100 g / 300 g / 500 g / 1000 g balenie. Neutrálna chuť. Môžete pridať za lyžičku do svojho proteínu, prípadne džúsu. 1 čajová lyžička produktu sa rovná 5 g kreatínu.

Obsahuje iba Creapure kreatín (názov je obchodnou značkou, znamená kreatín najčistejšej farmakologickej kvality).

Výskum evidentne preukázal zväčšenie svalov, zvýšenie sily, vzostup športového výkonu.

MEGA CREATINE KAPSULE

Ak vám nevyhovuje prášková pachuť kreatínu, napína vás z nej, vyskúšajte veľké kapsule naplnené kreatínom! Zhltnutím 5 kapsúl do tela jednoduchým spôsobom dostanete 5 g kreatínu.

V balení je 150 kapsúl. Každá má 1 g kreatínu.

MUSCLE ARMY CREA COMBAT

-Camo- dizajn obalu maskuje 150 kapsúl kreatínu schovaných v ňom. V 5 kapsulách je vtlačených 5000 mg -Multi-creatine- zmesi. Synergicky vhodné látky dopĺňajúce zmes – vitamín B3, kyselina listová, kreatín (citrát, fosfát, pyruvát), kre-alkalyn, alfa-lipoová kyselina, alfa-ketoglutarát, leucín, extrakt zo senovky gréckej.

CREA-BOMB

Výhody tejto kreatínovej bomby?

6 rôznych kreatínov, nenájdete v nej cukor, ďalších 10 zložiek optimalizuje vtiahnutie kreatínu do bunky, navyše s taurínom, horčíkom, vitamínom B3. Žiadne kalórie a aspartám!

Dávka = 3/4 odmerky. Obsahuje 5000 mg multi-kreatín metrixu.

Produkt je v práškovej forme, buď individuálne balený v 12 g sáčkoch (balenie 25 x 12 g), alebo 660 g balenia. V príchuti passion fruit / pink lemonade.

MEGA KRE-ALKALYN

Jedná sa o patentom chránený, špeciálne vyvinutý druh kreatínu monohydrátu. Správne vyváženie hodnoty pH bráni transformácií kreatínu na nepotrebný kreatinín.

Maximálne možná využiteľnosť, bez nežiaducich účinkov, ako napríklad nevoľnosť, napínanie a podobne. Aj menšia dávka kre-alkalynu v porovnaní s klasickým kreatínom monohydrátom je účinná!

V 1 kapsule sa nachádza 1200 mg kre-alkalynu.

V baleniach s počtom 80 alebo 120 kapsúl.

TRANS-X PROFESSIONAL

Špeciálne navrhnutá transportná kreatínová zmes. Značnú časť produktu tvoria rýchle cukry, je teda veľmi vhodné užívať ho po tréningu. Dextróza, ktorá je v produkte použitá, má najkratšiu molekulovú väzbu, nepotrebuje byť v tráviacom trakte štiepená, preto po užití takmer okamžite prúdi v krvnom obehu a vie tak ihneď otvoriť svalové bunky, dostať do nich po tréningu všetko potrebné. Veľmi vhodný postup najmä v prípade dvojfázového tréningu.

Preparát je absolútne bez tuku a cholesterolu či sodíka. Bez obsahu vlákniny. Obsahuje kyselinu listovú a draslík.

Attack! Multikreatínová zmes obsahuje 12 g kreatínu a jeho derivátov. Zmes G-Bomb dodá glutamín a ďalšie podporné látky.

Produkt obsahuje aj beta-alanín, -NO- zložku (arginín, ornitín HCl, taurín, AKG), fosfátový komplex. Podporný komplex tvoria kyselina alfa-lipoová, extrakt z horkého melónu.

V balení o gramáži 1816 g. Pomarančová príchuť. Prášková forma.

TRANS-X PROFESSIONAL

ALKALY-X

660 g balenia, v troch sviežich príchutiach. Červený pomaranč, ovocný punč, malinová limonáda.

Obsahuje kreatín so správnym pH, teda kre-alkalyn. Najväčší podiel produktu tvoria sacharidy (z toho cukry 8 g), vrátane Vitargo = super rýchly cukor. Kre-alkalyn je zastúpený 3 g, beta-alanín 3 g, arginín 1 g, podporný matrix tvoria látky v množstve 1005 mg (taurín, AKG, bioperín).

ALKALY-X

 

 

Predtréningovky

Nakopávač- pre tvoj tréning!

 

HOT BLOOD 3.0

Komplexná zmes látok v práškovej forme ktorá zvýši vašu chuť vydať zo seba absolútne maximum!

Dávku predstavuje 20 g prášku. Skozumujte ju 30-45 minút pred vašim tréningom. Obsahuje 5 druhov kreatínu, karnitín, aminokyseliny, spektrum minerálov a vitamínov, antioxidantov.

Hot Blood komplex je zložený z glukózy, arginín akg, beta-alanín, kofeín, acetyl-l-karnitín HCL, citrulín malát, karnitín, tartrát, hydrogénuhličitan sodný, bioperín.

V jednotlivých sáčkoch 25 x 20 g. V dózach 300 g / 820 g. Skvelá rozpustnosť a príchute sú dôležité, apropo na e-shopoch nájdeš: gurana, modrá guarana, pomarančový džús, červený pomaranč, ružová limonáda, pomaranč maracuja, tropical punch.

HOT BLOOD 3.0

 

POW3RD! 2.0

Zvýšte svoju koncentráciu, výkon a napumpovanie!

V 7 g dávke nájdeme 4390 mg -POW3RD- matrix, zložený z dvojice kreatínov (mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát). -Sp3cial mix- obsahuje beta-alanín, kofeín, acetyl l-karnitín HCL, extrakt z rozchodnice ružovej, akg, maltodextrín.

Odporúča sa vypiť 30 – 60 minút pred tréningom!

350 g balenie. Príchute jablko, čerešňa.

MUSCLE ARMY CARNI CANNON

V maskáčovom dizajne!

Skvelý predtréningový matrix zložený z 9 látok. Základom je karnitín. Zosilnený účinok spôsobia pyruvát a alfa-ketoglutarát.

Prečo užívať tento produkt?

Znižuje únavu, vyčerpanie. Podporuje prirodzenú tvorbu energie, metabolizmus makronutrientov. Udržuje optimálnu glykémiu, správnu činnosť CNS a žliaz s vnútorným vylučovaním.

1 dávka = 2 kapsule. V balení nájdeme 60 kapsúl.

MUSCLE ARMY CARNI CANNON

Náhrada steroidov

 

Pre tých, ktorí chcú prirodzene zvýšiť hladiny anabolických hormónov!

 

ZMB 6

Zmes ZMA nepredstavuje steroidy! Je však zodpovedná za zvýšenie hladiny testosterónu a sily. Obsah účinných látok je nasledovný – zinok (30 mg), horčík (450 mg) a vitamín B6 (11 mg). Vo výskume v ktorom figurovali hráči univerzitného futbalového týmu sa produkt veľmi osvedčil! Zvýšil ich hladiny pohlavného hormónu testosterón v plazme o 32,4 %. IGF-1 (rastový faktor podobný inzulínu) o 3,6 %, hladinu voľného testosterónu o 33,5 % a silu svalov o 11,6 %.

Dávku (dve kapsuly) užívajte hodinu pred spaním. Balenie obsahuje 60 kapsúl.
ZMB 6

MACATRON

108 kapsúl v balení.

Produkt určený na podporu správneho nastavenia anabolických hormónov (najmä testosterónu), estrogénov, sexuálnych funkcií. S obsahom MACA! Jedná sa o prírodné afrodiziakum.

Zlepšuje plodnosť, objem svalovej hmoty, znižuje prejavy únavy a vyčerpanosť.

V zložení nájdeme vitamín B5, B6, D3 (anabolický -hormón-), zinok, quercetin dilhydrate (významný flavonoid, silný antioxidant), bór, MACA complex.

Užívajte 2 kapsule s prvým jedlom dňa. Ďalšie 2 skonzumujte s večerou.

MACATRON

 

TRIBU STRONG

Excelentný prípravok slúžiaci na podporu tvorby vlastného testosterónu, regenerácie a sexuálnej výkonnosti!

Nával novej energie, lepší spánok a libido. To všetko prináša balenie, v ktorom nájdeme 90 kapsúl. Každá dávka (3 kapsule) obsahuje 1600 mg kvalitného tribulusu (s obsahom minimálne 640 mg saponínov) a macu. Tá zlepšuje kvalitu ľudského života celé storočia, jej pozitívne účinky opísali mnohí autori vo svojich publikáciách.

TRIBU STRONG

 

Nepremeškaj doplnky vo výpredaji !